Sorger mění svůj název

Po Slovensku s námi cestujete už dvanáct let. Na dovolené, na wellness pobyty, za relaxem do hotelů i lázní.

Od začátku nás žene dopředu nejen neúnavná snaha být pro vás spolehlivým kompasem. Chceme být značkou, která má v tomto segmentu nejlepší zákaznický servis. A to je práce skvělého týmu, na který jsme právem hrdí. Odpovídají na vaše maily, zvedají telefony, snaží se vám poradit prostřednictvím sociálních sítí.

Lidé, kteří nám svěří svou důvěru, jsou naším vším. Každou buňkou našeho těla se snažíme sloužit jim nejlépe jak víme, protože jsme tady pouze díky nim. Je to nejednou náročné a únavné a ne vždy se nám vše povede tak, jak bychom chtěli. Nikdy však nepřestáváme hledat způsoby, jak našim zákazníkům dopřát nejen pobyt, který si vyberou, ale také radost a učinit je den krásnějším. Vybudovali jsme silnou značku, ale chceme, aby náš hlas bylo slyšet hlasitěji ak tomu potřebujeme nový název a rebranding.

Proč Domalenka®?

Krátký a jednoduchý název Domalenka® vychází z DNA našeho portálu. Pro tisíce lidí jsme se stali synonymem dovolené na Slovensku. Naše nová značka v sobě skrývá odkaz DOMA (domácí) LENKA (dovolená, po slovensky dovolenka).

Rovněž jsme nazvali i našeho maskota. Proč hvězdička? To vám už prozradí ona sama.

„Jmenuji se Domalenka, jsem jedna z pěti sester. Ano, přesně ta, se kterými se potýkáte v recenzích. Procestovala jsem Slovensko křížem krážem, abych vám poradila, kde si umíte dobře odpočinout. Můžete se mnou počítat, i když budete potřebovat s něčím pomoci. A je jedno jestli řešíte výběr dovolené, změny v rezervaci nebo storno. S mými kolegy ze zákaznického servisu se právě proto už nejeden z vás spojil třeba i v neděli večer nebo během Štědrého dne.“

Změní se pro mě něco?

Změna názvu našeho portálu ze Sorger.cz na Domalenka.cz nijak neovlivní naše služby. Všechny kontaktní údaje zůstávají stejné. Neměníme ani naši adresu.

Stejné zůstává i naše přesvědčení, že pokud budeme stále překonávat sami sebe a přinášet zákazníkům služby, jaké bychom v ideálním světě chtěli dostávat sami, nemusíme se o naši budoucnost bát.

10+

let

zkušeností

150 000+

spokojených

rekreantů

500+

vašich

recenzí