Logo zo Sorger na Domalenka

Od sorger.cz k domalenka.cz

Za sorger.sk a nyní domalenka.sk stojí dvě klíčová jména. Manželé Paula a Peter Sorgerovi. V roce 2010 byl vypuštěn do internetového světa předchůdce Domalenky. Portál sorger.sk, který časem řádně vyrostl.

Jeho služby využilo přibližně 150 tisíc rekreantů. Své zkušenosti shrnuli ve více než 500 recenzích na Google.

Zakladatelé však chtěli, aby jejich hlas bylo slyšet ještě hlasitěji. Po třinácti letech odstartovali novou éru s novým názvem.

Náš tým, naše nejprincipy

12 srdcí, 24 rukou, 120 prstů a tisíce hodin zkušeností spojuje v Domalenka® jedna z našich nejdůležitějších hodnot. Člověčina. Lidé, kteří nám svěří svou důvěru, jsou naším vším. Každou buňkou našeho těla se snažíme sloužit jim nejlépe jak víme, protože jsme tady pouze díky nim. Jejich názory si můžete přečíst v části - Napsali o nás.

Jsme přesvědčeni, že maličkosti nejednou udělají největší rozdíl. Věříme, že i úsměv je v telefonu slyšet.

Ne vždy se nám vše povede tak, jak bychom chtěli. Je to nejednou náročné a únavné, ale nepřestáváme hledat způsoby jak být značkou, která má v tomto segmentu nejlepší zákaznický servis.

Peter Sorger

Peter Sorger

konateľ

Paula Sorgerová

Paula Sorgerová

konateľka

Majka Koštialová

Majka Koštialová

manažérka zákaznickeho servisu

Ľubka Valášková

Ľubka Valášková

manažérka zákaznickeho servisu

Táňa Žifčáková

Táňa Žifčáková

manažérka zákaznickeho servisu

Paulína Jerdoneková

Paulína Jerdoneková

manažérka zákaznickeho servisu

Inga Jackovičová

Inga Jackovičová

manažérka zákaznickeho servisu

Zuzka Žačoková

Zuzka Žačoková

tvorba cenníkov

Jmenuji se Domalenka,

jsem jedna z pěti sester. Ano, přesně ta, se kterými se potýkáte v recenzích . Právě ty nám tak velmi pomáhají při výběru vysněné dovolené.

Procestovala jsem Slovensko křížem krážem, abych vám poradila, kde si umíte dobře odpočinout. Od hotelů přes wellness pobyty až po lázně. Vyhledáte a rezervujete si je pár kliky podle termínu, lokality nebo ceny.

Můžete se mnou počítat i když budete potřebovat s něčím pomoci. A je jedno jestli řešíte výběr dovolené, změny v rezervaci nebo storno. S mými kolegy ze zákaznického servisu se už nejeden z vás spojil třeba iv neděli večer nebo během Štědrého dne.

Star

Proč Domalenka®?

Krátký a jednoduchý název Domalenka® vychází z DNA portálu, který chce být synonymem dovolené na Slovensku. DOMA (domácí) LENKA (dovolená).

Star

Kontaktuje nás

Naše zákaznická podpora je zde pro vás 7 dní v týdnu.
Předtím, než kontaktujete naši zákaznickou podporu, podívejte se nejčastější dotazy.

Zobrazit kontakt