Vernostný systém

Drazí naši věrní zákazníci,

chceme vám srdečně poděkovat za vaši dlouhodobou podporu. Vaše nákupy pobytů přes naše rezervační středisko nás potěšily, a proto jsme se rozhodli vám nabídnout věrnostní systém.

Jsme nesmírně rádi, že jsme vám mohli pomáhat uspokojit vaše potřeby a nyní bychom vám rádi představili naši věrnostní nabídku.

Při vašem druhém nákupu u nás vám poskytneme speciální výhodu: 3% slevu na váš celkový nákup.

Pokud uskutečníte třetí nákup a další, stanete se našimi VIP zákazníky. Tímto způsobem získáte trvalou 5% slevu na všechny vaše objednávky u nás.

Tato 5% sleva bude aplikována na všechny vaše budoucí nákupy.

Sleva platí na všechny pobyty, které si u nás objednáte a zaplatíte. Stačí uvést při objednávce – věrný klient.

Doufáme, že tuto novou nabídku oceníte a těšíme se na vaši příští rezervaci nás. Ještě jednou vám děkujeme za vaši věrnost.

Sleva se nevztahuje na:

Pobyty, které jsou placené přes společnosti Edenred, Benefit Management, Up Slovensko, Gusto a podobné.
Pobyty, které se platí přímo na místě v ubytovacím zařízení nebo lázních. Všechny pobyty je třeba uhradit nám, jen tak vám můžeme poskytnout slevu.
Příplatky a doplňkové služby, jako například příplatek za neobsazené lůžko, typ pokoje, přítomnost domácích zvířat a podobně.

Kromě toho, rádi bychom vás rádi upozornili, že sleva se nevztahuje již na zlevněné, akční a last minute pobyty.
Také neplatí na některé celoroční pobyty jako například pobyty v hotelu Družba Jasná, Pieris, Permon, seniorské pobyty v hotelech SOREA a jiné, které vám umíme oznámit až při rezervaci pobytu.

S pozdravem,
Peter a Paula Sorgerovi z Domalenky - dříve Sorger

Paula a Peter Sorgerovci