Turistický region
Stredné Slovensko, Západné Slovensko, Horná Nitra, Vtáčnik, Strážovské vrchy, Ponitrie, Trenčiansky kraj

Golfové hřiště, Golfový klub Bojnice

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza, Sebedražie

Podhorské 9-jamkové hřiště s prvky skotského golfu nedaleko města Prievidza v obci Sebedražie. Má rozlohu 25 ha a je situováno do terénu s celkovým převýšením 50 m. Golfové hřiště s parem 35 je dlouhé 2560 m a spolu s golfovým tréninkovým centrem vytváří předpoklady pro samostatnou hru i nerušený trénink současně.

K dispozici je také 6-jamková akademie. Jednotlivé hrací dráhy s délkou 80 - 140 m jsou zakomponovány do svažitého terénu a umožňují výborný trénink krátké hry ze všech pozic (rovina, svah dole, svah nahoru, hra po vrstevnici z obou stran). Odpaliště mají umělý povrch. Součástí tréninkového hřiště je samostatný putting green a chipping green s pískovými překážkami. Driving range s délkou 200 m je situován do protisvahu. Golfové tréninkové centrum nabízí i jedinečný 18-jamkový tvarovaný putting green o rozloze 1400 m2 určený na trénink pocitových patů na nerovném jamkovišti. Pro děti, začátečníky i pokročilé, je určen denní tábor. Dětem se věnuje tým golfových profesionálů a animátoriek, kteří si pro ně připravují dny nabité sportem a zábavou.

Strávit příjemné chvíle je možné v jedinečném přírodním prostředí, v areálu Rybníky & Grill. Od května do října areál nabízí možnost ochutnat čerstvé pečené pstruhy, zachytat si ryby i bez rybářského povolení posedět u ohně v megalitickém ohnisku, zahrát si i minigolf, navštívit pirátskou loď s občerstvením, vidět originální kamenné a dřevěné díla předních Slovenská umělců v galerii pod širým nebem a mnoho dalších zajímavých atrakcí.

Ceník golfového hřiště.


Nejčastější otázky o atrakci Golfové hřiště, Golfový klub Bojnice

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3