Turistický region
Stredné Slovensko, Západné Slovensko, Horná Nitra, Vtáčnik, Strážovské vrchy, Ponitrie, Trenčiansky kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Golfové hřiště, Golfový klub Bojnice

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza, Sebedražie
Oblíbené

Podhorské 9-jamkové hřiště s prvky skotského golfu nedaleko města Prievidza v obci Sebedražie. Má rozlohu 25 ha a je situováno do terénu s celkovým převýšením 50 m. Golfové hřiště s parem 35 je dlouhé 2560 m a spolu s golfovým tréninkovým centrem vytváří předpoklady pro samostatnou hru i nerušený trénink současně.

K dispozici je také 6-jamková akademie. Jednotlivé hrací dráhy s délkou 80 - 140 m jsou zakomponovány do svažitého terénu a umožňují výborný trénink krátké hry ze všech pozic (rovina, svah dole, svah nahoru, hra po vrstevnici z obou stran). Odpaliště mají umělý povrch. Součástí tréninkového hřiště je samostatný putting green a chipping green s pískovými překážkami. Driving range s délkou 200 m je situován do protisvahu. Golfové tréninkové centrum nabízí i jedinečný 18-jamkový tvarovaný putting green o rozloze 1400 m2 určený na trénink pocitových patů na nerovném jamkovišti. Pro děti, začátečníky i pokročilé, je určen denní tábor. Dětem se věnuje tým golfových profesionálů a animátoriek, kteří si pro ně připravují dny nabité sportem a zábavou.

Strávit příjemné chvíle je možné v jedinečném přírodním prostředí, v areálu Rybníky & Grill. Od května do října areál nabízí možnost ochutnat čerstvé pečené pstruhy, zachytat si ryby i bez rybářského povolení posedět u ohně v megalitickém ohnisku, zahrát si i minigolf, navštívit pirátskou loď s občerstvením, vidět originální kamenné a dřevěné díla předních Slovenská umělců v galerii pod širým nebem a mnoho dalších zajímavých atrakcí.

Ceník golfového hřiště.


Nejčastější otázky o atrakci Golfové hřiště, Golfový klub Bojnice

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3