Turistický region
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Považský Inovec
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Lázně Zelená žába

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín, Trenčianske Teplice
Oblíbené

Legendární Zelenou žábu, budovu i celý areál, v Trenčianských Teplicích, navrhl v 30. letech minulého století světoznámý architekt Bohuslav Fuchs. Po letech chátrání mu jeho zašlou slávu is pomocí evropských fondů vrátila česká společnost Synot Holding a moderní centrum odpočinku i pro skutečně náročné bylo znovu otevřeno v srpnu 2015.

Koupaliště nabízí návštěvníkům hlavní 33 m dlouhý nerezový bazén s různými wellness a zábavnými atrakcemi (vodní gejzír, masážní lavice, divoká řeka, vlnobití), VIP zónu s vlastním bazénem a vířivkou, dětský bazén, multifunkční sportovní hřiště, tenisové dvorce, dětské hřiště, kuželna , stolní tenis, několik bufetů, restauraci s terasou a vnější saunový svět v přírodě, uprostřed lesa, který je svým designem unikátem ve střední Evropě. Saunový svět Zelené žáby tvoří soubor 7 tubusů orientovaných k velké centrální vířivce. V jednom tubusu jsou samostatné šatny pro dámy, ve druhém pro pány, v dalším relaxační místnost, finská sauna, infra sauna, v jiném bylinková sauna či finská sauna. V saunovém světě je pro návštěvníky připravena i sprcha a ochlazovací bazének.

Koupaliště Zelenou žábu, saunový svět v lese, unikátní svojí polohou, a odpočinek v nádherném prostředí Trenčianských Teplic jednoznačně doporučujeme. Pro aktuální info, ceník vstupů na koupaliště a do wellnessu viz ZDE a ubytovat se lze např. ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Lázně Zelená žába

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3