Turistický region
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Považský Inovec

Lázně Zelená žába

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín, Trenčianske Teplice

Legendární Zelenou žábu, budovu i celý areál, v Trenčianských Teplicích, navrhl v 30. letech minulého století světoznámý architekt Bohuslav Fuchs. Po letech chátrání mu jeho zašlou slávu is pomocí evropských fondů vrátila česká společnost Synot Holding a moderní centrum odpočinku i pro skutečně náročné bylo znovu otevřeno v srpnu 2015.

Koupaliště nabízí návštěvníkům hlavní 33 m dlouhý nerezový bazén s různými wellness a zábavnými atrakcemi (vodní gejzír, masážní lavice, divoká řeka, vlnobití), VIP zónu s vlastním bazénem a vířivkou, dětský bazén, multifunkční sportovní hřiště, tenisové dvorce, dětské hřiště, kuželna , stolní tenis, několik bufetů, restauraci s terasou a vnější saunový svět v přírodě, uprostřed lesa, který je svým designem unikátem ve střední Evropě. Saunový svět Zelené žáby tvoří soubor 7 tubusů orientovaných k velké centrální vířivce. V jednom tubusu jsou samostatné šatny pro dámy, ve druhém pro pány, v dalším relaxační místnost, finská sauna, infra sauna, v jiném bylinková sauna či finská sauna. V saunovém světě je pro návštěvníky připravena i sprcha a ochlazovací bazének.

Koupaliště Zelenou žábu, saunový svět v lese, unikátní svojí polohou, a odpočinek v nádherném prostředí Trenčianských Teplic jednoznačně doporučujeme. Pro aktuální info, ceník vstupů na koupaliště a do wellnessu viz ZDE a ubytovat se lze např. ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Lázně Zelená žába

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3