Katamarany loď MARA vyhlídkové plavby

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Trnovec

Liptovská Mara se během letních měsíců stává oblíbeným místem trávení volných chvil a dovolených. A proto pokud dovolenou na Liptově, udělejte si výlet na Liptovskou Maru, která nabízí úžasné vyhlídkové plavby lodí po Liptovské Mare. Na výběr jsou:

Pravidelné okružní plavby na lodi MARA s kapacitou do 24 osob na na trase Trnovec, Dechtáre, Marsk kostelík, Havránok a zpět, která jezdí v pravidelných intervalech. Plavby jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a především pro rodiny s dětmi. Samotná plavba trvá 1 hodinu, nalodění a vylodění 15 minut. Okružní plavby jsou dostupné v měsíci červnu každý víkend a během letních prázdnin denně.

Možnost pronájmu celé lodi, katamaránu, s kapitánem. Katamaran s kapacitou 12 osob, je otevřená motorová loď s rozměry 8m x 2,5m, řízená pomocí volantu. Je vybavena plátěnou stříškou, čalouněnými sedačkami, rádiem s CD přehrávačem, žebříkem pro nastupování z vody a stolečkem s držáky na nápoje. Vhodné zejména pro uzavřené skupiny, firemní akce, narozeninové párty, rybolov apod.

Příjemným zpestřením pobytu na Liptově jsou i vyhlídkové dobrodružné plavby lodí MARA spojené se zastávkou a možností ochutnávky liptovských specialit přímo na břehu Liptovské Mary, koupáním z lodi, romantická plavba s lahví sektu nebo piknik na vodě a pod.

Prodejní místo se nachází ve středu parkoviště plážového koupaliště Liptovský Trnovec, kde je umístěn karavan označen logem a fotografiemi z plaveb. Odjezdy a ceny.Nejčastější otázky o atrakci Katamarany loď MARA vyhlídkové plavby

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3