Turistický region
Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Západné Tatry, Liptovská Mara
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Katamarany loď MARA vyhlídkové plavby

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Trnovec
Oblíbené

Liptovská Mara se během letních měsíců stává oblíbeným místem trávení volných chvil a dovolených. A proto pokud dovolenou na Liptově, udělejte si výlet na Liptovskou Maru, která nabízí úžasné vyhlídkové plavby lodí po Liptovské Mare. Na výběr jsou:

Pravidelné okružní plavby na lodi MARA s kapacitou do 24 osob na na trase Trnovec, Dechtáre, Marsk kostelík, Havránok a zpět, která jezdí v pravidelných intervalech. Plavby jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a především pro rodiny s dětmi. Samotná plavba trvá 1 hodinu, nalodění a vylodění 15 minut. Okružní plavby jsou dostupné v měsíci červnu každý víkend a během letních prázdnin denně.

Možnost pronájmu celé lodi, katamaránu, s kapitánem. Katamaran s kapacitou 12 osob, je otevřená motorová loď s rozměry 8m x 2,5m, řízená pomocí volantu. Je vybavena plátěnou stříškou, čalouněnými sedačkami, rádiem s CD přehrávačem, žebříkem pro nastupování z vody a stolečkem s držáky na nápoje. Vhodné zejména pro uzavřené skupiny, firemní akce, narozeninové párty, rybolov apod.

Příjemným zpestřením pobytu na Liptově jsou i vyhlídkové dobrodružné plavby lodí MARA spojené se zastávkou a možností ochutnávky liptovských specialit přímo na břehu Liptovské Mary, koupáním z lodi, romantická plavba s lahví sektu nebo piknik na vodě a pod.

Prodejní místo se nachází ve středu parkoviště plážového koupaliště Liptovský Trnovec, kde je umístěn karavan označen logem a fotografiemi z plaveb. Odjezdy a ceny.Nejčastější otázky o atrakci Katamarany loď MARA vyhlídkové plavby

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3