Turistický region
Západné Slovensko, Podunajsko, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Žitný ostrov, Trnavský kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Motokáry Slovakia Ring

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Orechová Potôň
Oblíbené

Slovenské motokárové centrum v Orechové Potôni vybudované pod záštitou Slovenské asociace motoristického sportu (SAMŠ) představuje špičkové středisko s licencí CIK FIA pro pořádání národních a mezinárodních motokárových akcí. Venkovní motokárová (uměle osvětlená) trať s délkou 1172 m a šířkou 7 m nabízí 5 variant ježdění a plnohodnotného využití. Jezdí se v protisměru hodinových ručiček a jsou možné 2 varianty souběžného ježdění (malé okruhy).

V nabídce jsou dvě 15 min. jízdy pro osoby od 15 let a v případě zájmu je možné si zapůjčit i dvojmotokáru nebo motokáru upravenou pro děti do 7 let. Ve vybraných dnech možnost testování i vlastních motokár.

Součástí komplexu je paddock, dvoupatrová budova řídícího střediska, občerstvení s vyhlídkovou terasou, zdravotnické středisko, administrativní a školící prostory či technické a provozní prostory. Motokáry jsou základní školou budoucích automobilových závodníků a ve spojení se SAMŠ nabízejí nový komplex zázemí pro výchovu mladých talentů. Pro více info o cenách jízd, kurzech, permanentky viz ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Motokáry Slovakia Ring

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3