Motokáry Slovakia Ring

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Orechová Potôň

Slovenské motokárové centrum v Orechové Potôni vybudované pod záštitou Slovenské asociace motoristického sportu (SAMŠ) představuje špičkové středisko s licencí CIK FIA pro pořádání národních a mezinárodních motokárových akcí. Venkovní motokárová (uměle osvětlená) trať s délkou 1172 m a šířkou 7 m nabízí 5 variant ježdění a plnohodnotného využití. Jezdí se v protisměru hodinových ručiček a jsou možné 2 varianty souběžného ježdění (malé okruhy).

V nabídce jsou dvě 15 min. jízdy pro osoby od 15 let a v případě zájmu je možné si zapůjčit i dvojmotokáru nebo motokáru upravenou pro děti do 7 let. Ve vybraných dnech možnost testování i vlastních motokár.

Součástí komplexu je paddock, dvoupatrová budova řídícího střediska, občerstvení s vyhlídkovou terasou, zdravotnické středisko, administrativní a školící prostory či technické a provozní prostory. Motokáry jsou základní školou budoucích automobilových závodníků a ve spojení se SAMŠ nabízejí nový komplex zázemí pro výchovu mladých talentů. Pro více info o cenách jízd, kurzech, permanentky viz ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Motokáry Slovakia Ring

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3