Turistický region
Východné Slovensko, Horný Zemplín, Prešovský kraj, Vihorlatské vrchy, Zemplín, Laborecká vrchovina, Poloniny, Ondavská vrchovina, Veľká Domaša
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Motokáry Strážske

Poloha
Východné Slovensko, Košický kraj, Michalovce, Strážske
Oblíbené

TRVALE ZAVŘENO

Motokárová dráha na východním Slovensku ve Strážském pro všechny nadšence auto-moto a adrenalinu nabízí celoročně indoor a outdoor dráhu (vnější trať má délku 550 ma vnitřní v hale 160 m). O perfektní zábavu mají postaráno nejen dospělí, ale také menší návštěvníci. Zajet si lze na motokárách značky Sodi RX8 s motorem 200 cm³. Nemusíte se vůbec bát, protože o bezpečnost je postaráno, nastavitelné pedály, nastavitelné sedačky, bezpečnostní pásy, H.E.A.D System, ANTIGAS System, hydraulické brzdy a High SEAT. V nabídce jsou samozřejmě po zaškolení, 8 minutové jízdy, na outdoorové trati je minimální věk jezdce 16 let s potvrzením zákonného zástupce (potvrzení nutné do 18 let), na vnitřní dráze mohou jezdit děti do 15 let, ale podmínkou je minimální výška 130 cm . V zimním období lze jezdit i na sněhu.

Perfektní adrenalinový zážitek nejen pro rodiny s dětmi, ale také partu kamarádů či firemní akce (teambuilding). V nabídce jsou také dárkové poukázky.


Nejčastější otázky o atrakci Motokáry Strážske

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3