Mysterium Bojnice

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza, Bojnice

Zábavné logické hry pro širokou skupinu lidí různého věku tzv. únikové hry pod jednou střechou v Bojnicích, na Hurbanovo náměstí. Mysterium nabízí vnitřní únikové hry pro celé skupinu lidí ve vnitřním prostoru v tzv. escape roomu, venkovní hry v okolí centra města Bojnic s mobilní aplikací a zážitkové hry a večeři čili firewalking spočívající v přechodu nohama na boso po 500 ° C žhavých uhlících. Na každou vnitřní hru - Alchymysta, Řád modré růže, Salonek a jiné - máte 60 min. Na vnitřní hry je třeba udělat si rezervaci prostřednictvím online rezervačního systému, při venkovních hrách (Bojnická věštkyně, William Brown), jak poznat Bojnice a ponořit se do světa tajemství, které jsou ovlivněny počasím, rezervace není nutná.

Hry jsou vhodné pro pro skupiny 3 - 6 lidí ve věku od 11 - 99+ let. Mystérium, které bylo otevřeno v roce 2015 má za sebou již stovky her a podařilo se mu rozšířit nejen repertoár her, ale i doplňkové a zážitkové aktivity. Navštěvují ho ve velkém nejen skupiny z blízkého okolí a regionu, ale také z dalších Slovenská míst, a nechybí ani zahraniční hosté.

Parkování je možné u budovy na placeném parkovišti nebo za městským úřadem a kulturním centrem, kde je bezplatné parkoviště. Více informací o ceníku viz TU.Nejčastější otázky o atrakci Mysterium Bojnice

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3