Turistický region
Stredné Slovensko, Západné Slovensko, Horná Nitra, Vtáčnik, Strážovské vrchy, Ponitrie, Trenčiansky kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Mysterium Bojnice

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza, Bojnice
Oblíbené

Zábavné logické hry pro širokou skupinu lidí různého věku tzv. únikové hry pod jednou střechou v Bojnicích, na Hurbanovo náměstí. Mysterium nabízí vnitřní únikové hry pro celé skupinu lidí ve vnitřním prostoru v tzv. escape roomu, venkovní hry v okolí centra města Bojnic s mobilní aplikací a zážitkové hry a večeři čili firewalking spočívající v přechodu nohama na boso po 500 ° C žhavých uhlících. Na každou vnitřní hru - Alchymysta, Řád modré růže, Salonek a jiné - máte 60 min. Na vnitřní hry je třeba udělat si rezervaci prostřednictvím online rezervačního systému, při venkovních hrách (Bojnická věštkyně, William Brown), jak poznat Bojnice a ponořit se do světa tajemství, které jsou ovlivněny počasím, rezervace není nutná.

Hry jsou vhodné pro pro skupiny 3 - 6 lidí ve věku od 11 - 99+ let. Mystérium, které bylo otevřeno v roce 2015 má za sebou již stovky her a podařilo se mu rozšířit nejen repertoár her, ale i doplňkové a zážitkové aktivity. Navštěvují ho ve velkém nejen skupiny z blízkého okolí a regionu, ale také z dalších Slovenská míst, a nechybí ani zahraniční hosté.

Parkování je možné u budovy na placeném parkovišti nebo za městským úřadem a kulturním centrem, kde je bezplatné parkoviště. Více informací o ceníku viz TU.Nejčastější otázky o atrakci Mysterium Bojnice

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3