Turistický region
Nízke Tatry, Jasná, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovská Mara, Chopok Sever, Chopok
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Zábavní centrum Paradox

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
Oblíbené

Centrum se zábavnými atrakcemi v Liptovském Mikuláši. Nabízí návštěvníkům ponořit se do nových světů a strávit několik minut za hranicemi všednosti prostřednictvím virtuální reality a díky headsetu od Oculus Rift. Kdo touží zajezdit si na sportovním autě, vžít se do kůže automobilového závodníka, tak v Paradoxe je to reálné. Stačí si vzít kamarádů nebo rodinu, zarezervovat si termín a pak už jen dupnout na plyn a udělat si závody.

Pro návštěvníky, kteří chtějí týmové dobrodružství a spolupráci, jsou k dispozici escape rooms Případ Sherlocka Holmese, Únik z vězení a Záhada ztracené ponorky. Tým 2 - 5 lidí v stanoveném čase 60 minut musí vyřešit sérii hlavolamů, hádanek a záhad, které vedou k nalezení způsobu jak uniknout z místnosti. A jako první a jediný na Slovensku přináší Paradox také možnost během 30 minut si vyzkoušet únikovou místnost, mini escape room Telefonní budka, která je určena pouze pro jednu osobu.

Součástí centra je i bar, kde je možné si posedět u kávy nebo zdravém smoothies a sdílet společně s přáteli zážitky získané při hře v escape rooms. Paradox je ideálním místem i pro teambuildingové akce a pro budování týmu mimo pracoviště a navíc se skvělým zážitkem. Online rezervace.Nejčastější otázky o atrakci Zábavní centrum Paradox

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3