Zábavní centrum Paradox

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš

Centrum se zábavnými atrakcemi v Liptovském Mikuláši. Nabízí návštěvníkům ponořit se do nových světů a strávit několik minut za hranicemi všednosti prostřednictvím virtuální reality a díky headsetu od Oculus Rift. Kdo touží zajezdit si na sportovním autě, vžít se do kůže automobilového závodníka, tak v Paradoxe je to reálné. Stačí si vzít kamarádů nebo rodinu, zarezervovat si termín a pak už jen dupnout na plyn a udělat si závody.

Pro návštěvníky, kteří chtějí týmové dobrodružství a spolupráci, jsou k dispozici escape rooms Případ Sherlocka Holmese, Únik z vězení a Záhada ztracené ponorky. Tým 2 - 5 lidí v stanoveném čase 60 minut musí vyřešit sérii hlavolamů, hádanek a záhad, které vedou k nalezení způsobu jak uniknout z místnosti. A jako první a jediný na Slovensku přináší Paradox také možnost během 30 minut si vyzkoušet únikovou místnost, mini escape room Telefonní budka, která je určena pouze pro jednu osobu.

Součástí centra je i bar, kde je možné si posedět u kávy nebo zdravém smoothies a sdílet společně s přáteli zážitky získané při hře v escape rooms. Paradox je ideálním místem i pro teambuildingové akce a pro budování týmu mimo pracoviště a navíc se skvělým zážitkem. Online rezervace.Nejčastější otázky o atrakci Zábavní centrum Paradox

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3