Turistický region
Západné Slovensko, Záhorie, Trnavský kraj, Biele Karpaty, Malé Karpaty, Záhorská nížina, Chvojnická pahorkatina
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Golfové hřiště, Penati Golf Resort Senica

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Senica, Šajdíkove Humence
Oblíbené

Největší golfový areál na Slovensku situovaný v překrásném prostředí Malých Karpat uprostřed voňavých borovicových lesů a unikátních písečných dun, jen 6 km od města Senica. Patří mezi nejlepší evropské hřiště "The World of Leading Golf" a jako jediný ze Slovenska je uveden v žebříčku nejlepších hřišť kontinentální Evropy "TOP 100 GOLF COURSES OF CONTINENTAL EUROPE". V Penate Golf Resortu je i nejdelší golfová sezóna a to od časného jara až do pozdního podzimu a to díky písečnému podloží, které rychle a efektivně absorbuje dešťovou vodu.

Nacházejí se zde dvě kvalitativně rovnocenné 18-jamkové hřiště o rozloze 217 ha Legend a Heritage. 18-jamkové golfové hřiště je vybudováno podle projektu společnosti Nicklaus Design, která patří k designérské špičce v této oblasti. Milovníci golfu zde najdou i nejdelší jamku v Evropě, 712 m dlouhou, číslo 15 s 11 odpadliskami. Neméně zujímavou je i 18. jamka v závěru hry, která je nejužší jamkou hřiště v prostředí překrásného ostrovního greenu.

Součástí areálu je restaurace, ubytování v moderních vilkách u jezera přímo v resortu nebo ve stylových apartmánech v těsné blízkosti golfového areálu, možnost půjčení kol, loděk, šlapadel a sportovních potřeb. A nedílnou součástí resortu je samozřejmě golfová akademie, která má za úkol pozvednout zájem o golf u nových začínajících hráčů a zkvalitnit herní úroveň stávajících golfisty, a která zastřešuje kvalitními a zkušenými trenéry. Rezervace Tee Time.Nejčastější otázky o atrakci Golfové hřiště, Penati Golf Resort Senica

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3