Golfové hřiště, Penati Golf Resort Senica

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Senica, Šajdíkove Humence

Největší golfový areál na Slovensku situovaný v překrásném prostředí Malých Karpat uprostřed voňavých borovicových lesů a unikátních písečných dun, jen 6 km od města Senica. Patří mezi nejlepší evropské hřiště "The World of Leading Golf" a jako jediný ze Slovenska je uveden v žebříčku nejlepších hřišť kontinentální Evropy "TOP 100 GOLF COURSES OF CONTINENTAL EUROPE". V Penate Golf Resortu je i nejdelší golfová sezóna a to od časného jara až do pozdního podzimu a to díky písečnému podloží, které rychle a efektivně absorbuje dešťovou vodu.

Nacházejí se zde dvě kvalitativně rovnocenné 18-jamkové hřiště o rozloze 217 ha Legend a Heritage. 18-jamkové golfové hřiště je vybudováno podle projektu společnosti Nicklaus Design, která patří k designérské špičce v této oblasti. Milovníci golfu zde najdou i nejdelší jamku v Evropě, 712 m dlouhou, číslo 15 s 11 odpadliskami. Neméně zujímavou je i 18. jamka v závěru hry, která je nejužší jamkou hřiště v prostředí překrásného ostrovního greenu.

Součástí areálu je restaurace, ubytování v moderních vilkách u jezera přímo v resortu nebo ve stylových apartmánech v těsné blízkosti golfového areálu, možnost půjčení kol, loděk, šlapadel a sportovních potřeb. A nedílnou součástí resortu je samozřejmě golfová akademie, která má za úkol pozvednout zájem o golf u nových začínajících hráčů a zkvalitnit herní úroveň stávajících golfisty, a která zastřešuje kvalitními a zkušenými trenéry. Rezervace Tee Time.Nejčastější otázky o atrakci Golfové hřiště, Penati Golf Resort Senica

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3