Turistický region
Horné Považie, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Považie, Súľovské vrchy
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Ranč u Žiliny

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Snežnica
Oblíbené

Rekreačně-odpočinkové zařízení v Brodnë, cca 5 km od Žiliny v malebném prostředí Kysucké Vrchoviny, nabízí pro rodiny s dětmi několik atrakce. Nachází se zde ZOO zvěřinec s množstvím zvířat jako jsou koně, poníci, Oslík, kozičky, ovečky, zajíčci, prasátka, mořské prasátka, kravičky, telátka, býci, ale ve výbězích i vlky, výra skalního, krkavce černého, ​​papoušci, bažanty, holuby , pávi, slepice, kachny, ryby, ale jsou zde i exotická zvířata jako lvi, tygři, opice a lamy.

V areálu ranče je návštěvníkům k dispozici také stylovou restauraci v loveckém a westernovém stylu nabízející místní speciality denně v čase 08.00 - 21.00 hod. V restauraci se nachází plazmová televize, dětský koutek, stolní fotbal, taneční parket. V zahradní restauraci mohou děti využít zdarma loďkové houpačky, dětské točité manéže, trampolíny, domek na ztrácel nožce a další atrakce. Děti i dospělí si zde mohou zahrát i badminton, nebo si zaskákat na trampolínách v jumparéne, zda v nafukovacím mega parku, jediném na Slovensku.

Celoročně, každou sobotu se v areálu konají Polské trhy, na kterých je možné nakoupit různé zboží za výhodné ceny. Trhy se konají v čase 07:00 - 13:00 hod.

V letní sezóně je ZOO otevřená v čase 08:30 - 19:00 hod. V případě nepříznivého počasí je třeba otevírací hodiny ověřit na telefonním čísle +421 041 596 24 20. Ceník.Nejčastější otázky o atrakci Ranč u Žiliny

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3