Turistický region
Západné Slovensko, Dolná Nitra, Nitriansky kraj, Ponitrie
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

RED OAK Golf Club Nitra

Poloha
Západné Slovensko, Nitriansky kraj, Nitra, Lužianky
Oblíbené

Golfový resort při Nitře s komplexním zázemím a nadštardantnými službami pro hráčů. 18-jamkové hřiště respektující nejvyšší standardy poskytuje spolu s rozsáhlými cvičnými plochami výborné podmínky na hru i trénink pro zkušené stejně jako pro začínající hráče.

Součástí resortu jsou kromě golfového hřiště moderní Club House s restaurací, letní terasou a nádherným výhledem na Zobor a Nitriansky hrad, prostory pro soukromé a komerční akce či golfový obchod. Club House se třemi šikmými sedlovými střechami symbolizuje tři pohoří, jako ukončení Tribečského pohoří a dominantní vrch Zobor.

V resortu pravidelně připravují Golfovou akademii pro veřejnost a v rámci ukázkových hodin golfu, které jsou zdarma, se mohou zájemci o tuto hru seznámit s hřištěm a na vlastní kůži si vyzkoušet golf. Golfová akademie připravuje nových adeptů tak, aby si osvojili pravidla golfu nejen teoreticky, ale i praktickou hrou, což často vede začátečníky k rozhodnutí získat tzv. "Oprávnění k hru" Zelenou kartu. Akademie je nejlepším spojením pro výuku golfové etikety, techniky a hry na hřišti. Ceník.Nejčastější otázky o atrakci RED OAK Golf Club Nitra

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3