Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Šifrovací hry - Pod kloboukem

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava III, Bratislava - Nové Mesto
Oblíbené

Inteligentní forma týmové zábavy, při které je třeba rozluštit šifru, aby se ve hře bylo možné posunout dále. Šifrovačky jsou navíc protkány příběhem, který se hráčům postupně odkrývá. Při městských pátracích hrách máme možnost poznat město netradičním způsobem a online únikové hry si lze zahrát z pohodlí domova.

V každé hře je spojeno několik elementů a to: Zábava a špetka napětí - úkoly jsou různorodé, nápadité a provázané s příběhem na pozadí hry, Pohyb - primárně na outdoor hry, které vás provedou zajímavými zákoutími města, Turismus a poznávání míst - úlohy a šifry propojené s památkami nebo historií města, Týmová spolupráce a rozvoj - úlohy a šifry su nastaveny tak, aby byly pro většinu účastníků přiměřenou výzvou a hledání společného řešení přináší množství neopakovatelných zážitků, Soutěž - ve vybraných hrách se nabízí možnost soutěže pro více týmů současně av každé z her se lze porovnat s tabulkou nejlepších.

V nabídce je několik her a mezi nimi např. i hra "V zajetí čtyř bran", která se odehrává v Bratislavě v roce 1610 nebo "Hra Červená stopa", která se zase odehrává v Žilinské nemocnici. Hra V zajetí čtyř bran trvá přibližně 2 až 3 hodiny. Si učňěm Jána Jesenia a po provedení nelegální pitvy si prohlášen za kacíře a odsouzen k smrti. Stává se z tebe štvanec v zajetí čtyř bran a úkolem této hry je utéct z města vyřešením 15 úkolů a 8 šifer. Hra červená stopa v Žilině trvá přibližně 3 až 4 hodiny. Jejím smyslem je odhalit vlastní identitu s pomocí 15 úkolů a 8 šifer. Hry jsou v slovenském i v anglickém jazyce, vhodné pro děti od 12 let a minimálně pro 2 hráče. Ke hře je potřebné vybavení, herní brožura (dostanete na startovacím místě), nabitý smartphone s možností připojení na internet a pero. V nabídce jsou také i online hry, které lze hrát kdykoliv a kdekoliv t.j. např. v prostředí vašeho domova.