Turistický region
Východné Slovensko, Košice a okolie, Košický kraj, Abov, Slanské vrchy
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Steam factory centrum zábavy a sportu Košice

Poloha
Východné Slovensko, Košický kraj, Košice
Oblíbené

Největší zábavně-sportovní centrum na východním Slovensku se nachází v nákupním centru Atrium Optima v Košicích. Na ploše 5000 m2 jsou zde pro veřejnost k dispozici dětský svět, lezecká stěna, lanové centrum a další aktivity. 30 metrů dlouhé a 5 metrů široké dětské hřiště na dvou patrech s netradičním designem, množstvím preleziek a trampolín je to pravé místo pro pohybovou aktivitu dětí. Lezecká stěna zabírá více než 800 m2 vertikální plochy s maximální výškou až 12 m, nachází se ní více než 80 lezeckých cest obtížnosti IV až IX UIAA a více než 50 bouldrov. Lanové centrum s překážkovou dráhou s 19 překážkami a 30 m dlouhou lanovkou je určeno nejen pro dospělé, ale i pro děti s výškou minimálně 140 cm.

V Steam factory je v nabídce i možnost bruslení v příjemném prostředí první kryté bruslařské dráhy na východním Slovensku, střelnice, která kromě statické přesně mířené střelby na pevný terč umožňuje i dynamickou střelbu na vyklápěcí terče, ideální skupinová hra Laser podobná paintballu, avšak bez rizika bolestivých zásahů a Game zóna, ve které si mohou svou hráčskou vášeň vyzkoušet děti, ale i dospělí. A nakonec fitness zóna s vysoce kvalitními posilovacími a kardio stroji, mezi nimiž nechybí běžecký pás, rotoped, stepper, posilovací stroje pro vybrané svalové skupiny, polyfunkční posilovací stojan s kladkami a široký výběr jednoručních činek a Kettlebell.

Odpočinout si lze v Cafe and Bare při výborné kávě, dobrém drinku, ovocném sklenici, tiramisu nebo vynikajícím cheesecake.


Nejčastější otázky o atrakci Steam factory centrum zábavy a sportu Košice

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3