Turistický region
Západné Slovensko, Horná Nitra, Strážovské vrchy, Ponitrie, Trenčiansky kraj, Považský Inovec
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Termální koupaliště Bánovce nad Bebravou

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou
Oblíbené

Letní koupaliště Pažiť v Bánovcích nad Bebravou leží v blízkosti vodní nádrže Prusy. Nabízí tři bazény: dětský bazén s mini tobogánem pro děti do 6 let (19 x 6 m, hloubka 20 - 50 cm) s teplotou vody 32 - 34°C, oddechový bazén pro neplavce (22 x 50 m, hloubka 60 - 175 cm ) s teplotou vody 28 - 30°C a plavecký bazén (22 x 50 m, hloubka 60 - 175 cm) s teplotou vody 28 - 30°C, který poskytuje i možnost uspořádání vodního póla, plaveckých závodů a jiných vodno-sportovních činností. Nachází se zde i 60 m tobogán a 3 x 16 m dlouhá dráhová skluzavka.

Teplota vrtu termální vody je 43°C a při napouštění bazénů se ochlazuje na teplotu 29 - 30°C. Má dokazatelné příznivé léčivé účinky na pohybové ústrojí.

V areálu koupaliště jsou k dispozici minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště s pískovištěm, trampolína se sítí, dětské skluzavky a houpačky. V nabídce je i možnost pronájmu sportovních her, slunečníků nebo lehátek. Stravování je zajištěno bufety rychlého občerstvení a samozřejmostí je také sociální zařízení a úschovné skříňky.

Bezplatné parkování je zajištěno hned u termálního koupaliště. Ceník koupaliště.Nejčastější otázky o atrakci Termální koupaliště Bánovce nad Bebravou

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3