Turistický region
Západné Slovensko, Podunajsko, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Nitriansky kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Termální koupaliště Komárno

Poloha
Západné Slovensko, Nitriansky kraj, Komárno, Komárno
Oblíbené

Široká nabídka bazénů, atrakcí a relaxu v Komárně. Termální voda vnitřních i vybraných venkovních bazénů koupaliště je svým složením srovnatelná s příznivými účinky termální vody v Bardejovských lázních. Minerály obsažené ve vodě mají léčivé účinky na kloubové, revmatické i ženské choroby.

Bazény, které obklopuje převážně travnatá plocha, jsou rozděleny na relaxačno-léčivé, plavecké a bazén pro dětského návštěvníka. V provozu je 7 bazénů - největší plavecký bazén Castiglione s teplotou vody 24 - 28°C, střední výukový bazén Castiglione s teplotou vody 24 - 29°C, neplavecký (rekreační) bazén s teplotou vody 25 - 30°C, dětský bazén pro nejmenší s teplotou vody 28 - 30°C, oddechový sedací bazén venkovní 1 a 2 s teplotou vody 36 - 40°C, bazén s mobilním přestřešení s teplotou vody 37 - 40°C využíván celoročně a vnitřní oddechový sedací bazén ve vnúorných prostorách koupaliště, jejíž teplota se pohybuje v rozmezí 38 - 40°C. Relaxovat a odpočívat lze také ve finské sauně s bazénkem a kapacitou až do 20 osob. V hlavní budově koupaliště je možné využít i další doplňkové služby jako jsou masáž, pedikúru i manikúru, zubní technika.

Areál termálního koupaliště disponuje i širokým výběrem zábavních atrakcí a na své si tu přijdou velcí i malí, aktivní ale i ti pasivnější sportovci. Nacházejí se zde: Tobogány, skluzavky slůně, skluzavkou duha, Vodní děla, Vodní houby, Plážový volejbal, Stolní tenis, Skákací hrad se skluzavkou, Dřevěný vláček pro nejmenší děti, Gigantický šachy, Prolézačky. Návštevnívi mají možnost občerstvit v bufetech se širokým sortimentem a bohatou nabídkou jako např. gyros, langoše, hranolky, zmrzlina, cukrová vata a pod. Více info o ceníku jakož i dalších poplatcích viz TU.Nejčastější otázky o atrakci Termální koupaliště Komárno

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.