Turistický region
Západné Slovensko, Horná Nitra, Vtáčnik, Ponitrie, Trenčiansky kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Termály Malé Bielice

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Partizánske, Partizánske
Oblíbené

Termály na okraji města Partizánske, v části Malé Bielice. Minerální termální voda s teplotou 27 - 38°C, která zde vyvěrá, je hydrouhličitanová, vápenato-hořečnatá, hypotonická a příznivě působí na pohybové ústrojí, vegetativní systém a celkovou somatickou regeneraci organismu.

Návštěvníkům areálu je k dispozici 5 bazénů - 2 vnitřní (klidový, hydromasážní) a 3 venkovní relaxační bazény. V letních měsících je otevřen i nový vnější relaxační bazén a tobogány (v případě příznivého počasí). Uvolnit duši i tělo je Moyne iv saunovém centru (2 finské sauny a 1 infrasauna), a také při masážích různého charakteru (klasická, rekondiční, sportovní, čínská tlaková, lymfodrenáž, aromaterapie aj).

Součástí termálů je i in-line dráha, plážové hřiště a v létě, v případě příznivého počasí, v rámci vstupu i 2 tobogány, 1 skluzavka, 2 trampolíny a dětské hřiště. Vstup možný od 3 let. Během letních dnů je každé pondělí venkovní bazén uzavřen z důvodu čištění a dezinfekce. Možnost stravování i ubytování. Parkování u areálu je zdarma. Ceník a otevírací hodiny.

Nejčastější otázky o atrakci Termály Malé Bielice

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3