Turistický region
Západné Slovensko, Dolná Nitra, Nitriansky kraj, Ponitrie
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Thermal Park Nitrava

Poloha
Západné Slovensko, Nitriansky kraj, Nitra, Poľný Kesov
Oblíbené

Thermal park v obci Poľný Kesov, nedaleko Nitry. Celoročně je pro návštěvníky k dispozici 5 bazénů, hypertermální bazén v hotelové části (hloubka 130 cm, max. Teplota vody 39°C) a bazénová hala se třemi bazény - zážitkovým bazénem s chrliči vody (hloubka 120 cm, max. Teplota vody 34°C) s vířivým bazénem (hloubka 100 cm, max. teplota vody 37°C), dětským bazénem s vodním hříbkem a skluzavkami (hloubka 30 cm, max. teplota vody 35°C) a výplavovým bazénem s masážními tryskami (hloubka 120 cm, max. teplota vody 33°C). Při výplavový bazénu se nachází ještě oddechový klidový-relaxační bazén (hloubka 110cm, max. Teplota vody 39°C). V letní sezóně je v závislosti na počasí napuštěný termální bazén u jezera (hloubka 60 - 110 cm, max. Teplota vody 32°C).

Novinkou Thermalparku je i nový letní areál a celoroční krytá tobogánových aréna. Jeho součástí je 7 tobogánů a skluzavek a množství různých bazénů pro malé i velké. Překvapením je tobogán s výstižným názvem Kesovská raketa, který má v Thermalparku Slovenská premiéru. K dispozici je i moderní hotelové wellness s třemi druhy saun (finská, parní a infrasauna), jacuzzi s perličkou a oddychovou místností s lehátky a různé druhy masáží. Venkovní areál nabízí dále dětské a sportovní hřiště a možnost rychlého občerstvení, a návštěvníkům je k dispozici i hotelová restaurace a Lobby bar. Ubytovat se je možné přímo v areálu v tříhvězdičkovém hotelu s kapacitou 63 lůžek.

Termální voda je přírodní minerální, vysoce mineralizovaná, hydrogenuhličitanových, sodná, se zvýšeným obsahem sodíkového iontu, se zvýšeným obsahem hydrogenuhličitanových iontu, slabě alkalická, středně termální. Má příznivé účinky na pohybové ústrojí, revma, CNS, regeneraci kloubů a kostí, poúrazové stavy, uvolnění svalstva a regeneraci mozku a nervových zakončení.

Parkování s kapacitou 300 aut je zajištěno přímo u Thermalparku a je zdarma. Thermalpark je snadno přístupný do 15 min. jízdy autem od výjezdu z rychlostní silnice R1 směr Nitra - jih. Ceníky Thermalparku.Nejčastější otázky o atrakci Thermal Park Nitrava

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3