Turistický region
v Tatrách, Orava, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Západné Tatry, Roháče, Skorušinské vrchy, Juráňová dolina

Aquapark Meander Oravice

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Oravice

Aquapark je situován v Meander thermal & ski resortu v horské osadě Oravice na úpatí Západních Tater, blízko Slovensko-polských hranic. Je výjimečný svou geotermální léčivou vodou, která vyvěrá z hloubky 1611 m pod povrchem. Voda s teplotou až 58 ° C, která se pro pro potřeby aquaparku ochlazuje na příjemných 28 - 38 ° C, je bohatá na minerály a prvky (mangan, vápník, hořčík, lithium, železo, sírany a hydrogenuhličitany) s prokazatelnými blahodárnými účinky na organismus a splňuje parametry léčivé vody.

Pro návštěvníky je k dispozici celkem 9 celoročně otevřených bazénů (vnitřní relaxační bazén, venkovní relaxační bazén, senior zóna, whirlpool, dětský bazén, sportovní bazénu bazén s mořskými vlnami) s rozlohou 1545 m2. Největší atrakcí aquaparku je bazén se simulací skutečně vysokých mořských vln a také tobogán s délkou 100 m. V relaxační části parku se nachází finská sauna a místnost pro masáže.

Součástí areálu aquaparku jsou i bistro, bufety, stánky, kavárna i stylová restaurace s galerií vynikajících vín a světovou kuchyní. Pro děti od 2 do 12 let dětský koutek s animátory, bazénem s kuličkami, prolézačkami, dětskými domky a skluzavkami. V další etapě výstavby aquaparku se návštěvníci mohou těšit na nové atrakce a wellness na špičkové úrovni.

Součástí resortu Meander je stejně skipark s více než 12 km sjezdovek a ubytování. V zimě tak mohou návštěvníci zažít jedinečnou kombinaci kvalitní lyžovačky a relaxu v geotermální vodě na jednom místě.


Nejčastější otázky o atrakci Aquapark Meander Oravice

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3