Turistický region
v Tatrách, Orava, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Západné Tatry, Roháče, Skorušinské vrchy, Juráňová dolina
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Aquapark Meander Oravice

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Oravice
Oblíbené

Aquapark je situován v Meander thermal & ski resortu v horské osadě Oravice na úpatí Západních Tater, blízko Slovensko-polských hranic. Je výjimečný svou geotermální léčivou vodou, která vyvěrá z hloubky 1611 m pod povrchem. Voda s teplotou až 58 ° C, která se pro pro potřeby aquaparku ochlazuje na příjemných 28 - 38 ° C, je bohatá na minerály a prvky (mangan, vápník, hořčík, lithium, železo, sírany a hydrogenuhličitany) s prokazatelnými blahodárnými účinky na organismus a splňuje parametry léčivé vody.

Pro návštěvníky je k dispozici celkem 9 celoročně otevřených bazénů (vnitřní relaxační bazén, venkovní relaxační bazén, senior zóna, whirlpool, dětský bazén, sportovní bazénu bazén s mořskými vlnami) s rozlohou 1545 m2. Největší atrakcí aquaparku je bazén se simulací skutečně vysokých mořských vln a také tobogán s délkou 100 m. V relaxační části parku se nachází finská sauna a místnost pro masáže.

Součástí areálu aquaparku jsou i bistro, bufety, stánky, kavárna i stylová restaurace s galerií vynikajících vín a světovou kuchyní. Pro děti od 2 do 12 let dětský koutek s animátory, bazénem s kuličkami, prolézačkami, dětskými domky a skluzavkami. V další etapě výstavby aquaparku se návštěvníci mohou těšit na nové atrakce a wellness na špičkové úrovni.

Součástí resortu Meander je stejně skipark s více než 12 km sjezdovek a ubytování. V zimě tak mohou návštěvníci zažít jedinečnou kombinaci kvalitní lyžovačky a relaxu v geotermální vodě na jednom místě.


Nejčastější otázky o atrakci Aquapark Meander Oravice

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3