Turistický region
Západné Slovensko, Podunajsko, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Žitný ostrov, Trnavský kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Thermalpark Dunajská Streda

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Dunajská Streda
Oblíbené

Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější rekreační středisko v Dunajské Stredě na Žitného ostrova situovány v krásném prostředí lesoparku. Na ploše 18 ha se momentálně nachází 10 bazénů s vodními atrakcemi (4 vnitřní a 6 venkovních) s termální vodou o teplotě 26°C - 39°C. Součástí bazénového světa je také dětský bazén (hloubka 50 cm, teplota vody 28°C) se zábavnou skluzavkou a dětský letní klub s pestrým programem. Milovníci adrenalinu a zábavy mají možnost vyzkoušet tobogánových věž se sedmi tobogány a pro zábavy chtivých návštěvníky je určen rekreační bazén (hloubka 55 - 80 cm, teplota vody 28°C) s mnoha vodními atrakcemi a příjemným výhledem na jezero se zeleným ostrovem. Ve venkovním areálu se nachází také velký plavecký bazén (hloubka 110 - 200 cm) a o trošku menší Italský bazén (hloubka 110 - 165 cm, teplota vody 28°C) a jacuzzi.

Termální voda s vysokou koncentrací minerálních látek, kterou se naplňují bazény, vyvěrá z hloubky 1600 m a na povrchu dosahuje teploty 57°C, má příznivé účinky na onemocnění pohybového ústrojí.

V areálu Thermalparku jsou k dispozici také sportovní hřiště (plážový minigolf, multifunkční hřiště, stolní tenis, venkovní šachy), nové masážní centrum se šesti masážními prostorami a obnovený saunový svět se čtyřmi saunami (finská, bio, infra a parní), se solnou kabinou , jacuzzi a bazénkem, wellness bazénem s chrličem, vodními děly, jeskyní s vodopádem, zrychlovacím kanálem, masážními lehátky jakož i přírodní jezero s možností člunkování. Ceník Thermalparku.

Přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkud hosty dělí od bazénů, masážního centra a saunového světa pouze pár kroků, se nachází tříhvězdičkový Hotel Thermalpark.Nejčastější otázky o atrakci Thermalpark Dunajská Streda

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3