Turistický region
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Pohronie, Štiavnické vrchy, Vtáčnik, Žiarska kotlina, Kremnické vrchy
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Vodní ráj Vyhne

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Žiar nad Hronom, Vyhne
Oblíbené

Aquapark s celoročním provozem se nachází v krásném prostředí Štiavnických vrchů, v obci Vyhne, na území, které je odpradávna známé svými termálními a léčivými prameny.

Vnější část vodního parku tvoří víceúčelový bazén, který je rozdělen na neplavecký relaxační část s vodními atrakcemi, dvě prostorné plavecké části a jednu potápěčskou komoru. Víceúčelový bazén se plní přírodní termální vodou, jejíž teplota u zdroje je 36,5 - 37°C. Neplavecký i plavecká mají stejnou teplotu 29 - 30°C. Pro děti je připraven neplavecký tobogánových bazén a dětský bazén s teplotou vody 29 - 30°C. Víceúčelový bazén je v provozu v hlavní letní sezóně, která trvá od května do září. V mimosezóně, od září do května, je v provozu vnitřní výplavový bazén s perličkami a jacuzzi, s celoročním vyplaví do exteriéru. Výplavový bazén s vodními atrakcemi - hydromasážní lavice, tzv. perličky, protiproud a jacuzzi má teplotu vody 36°C. V areálu sportovně-relaxačního centra jsou dále v nabídce i široká škála masáží, bowling s dvěma dráhami, pin-pong a squash.

Bez ohledu na počasí, či roční období, je v relaxačně-sportovním centru Vodný raj Vyhne k dispozici celou řadu wellness služeb a možností na sportovní vyžití, příjemný relax a odpočinek. V blízkosti vodního parku se nacházejí také cyklistické stezky a značené turistické stezky různé délky a náročnosti.

Pro více info o cenách vstupů a služeb do vodního parku viz ZDE a náš tip na ubytování ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Vodní ráj Vyhne

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3