Turistický region
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Pohronie, Štiavnické vrchy, Vtáčnik, Žiarska kotlina, Kremnické vrchy

Vodní ráj Vyhne

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Žiar nad Hronom, Vyhne

Aquapark s celoročním provozem se nachází v krásném prostředí Štiavnických vrchů, v obci Vyhne, na území, které je odpradávna známé svými termálními a léčivými prameny.

Vnější část vodního parku tvoří víceúčelový bazén, který je rozdělen na neplavecký relaxační část s vodními atrakcemi, dvě prostorné plavecké části a jednu potápěčskou komoru. Víceúčelový bazén se plní přírodní termální vodou, jejíž teplota u zdroje je 36,5 - 37°C. Neplavecký i plavecká mají stejnou teplotu 29 - 30°C. Pro děti je připraven neplavecký tobogánových bazén a dětský bazén s teplotou vody 29 - 30°C. Víceúčelový bazén je v provozu v hlavní letní sezóně, která trvá od května do září. V mimosezóně, od září do května, je v provozu vnitřní výplavový bazén s perličkami a jacuzzi, s celoročním vyplaví do exteriéru. Výplavový bazén s vodními atrakcemi - hydromasážní lavice, tzv. perličky, protiproud a jacuzzi má teplotu vody 36°C. V areálu sportovně-relaxačního centra jsou dále v nabídce i široká škála masáží, bowling s dvěma dráhami, pin-pong a squash.

Bez ohledu na počasí, či roční období, je v relaxačně-sportovním centru Vodný raj Vyhne k dispozici celou řadu wellness služeb a možností na sportovní vyžití, příjemný relax a odpočinek. V blízkosti vodního parku se nacházejí také cyklistické stezky a značené turistické stezky různé délky a náročnosti.

Pro více info o cenách vstupů a služeb do vodního parku viz ZDE a náš tip na ubytování ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Vodní ráj Vyhne

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3