Turistický region
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Prešovský kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Hall Woodrock

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Poprad, Poprad
Oblíbené

Indoorová lezecká stěna v Popradu je nejvěšší lezeckou stěnou nejen na Slovensku, ale i ve střední Evropě. Oficiální zaměřena a potvrzena výška stěny v nejvyšším bodě je 31,115 m (měřeno z exteriéru) ± 0,000, úroveň podlahy je přibližně v nadmořské výšce 680 m.n.m. a nejvyšší bod něco kolem 711 m.n.m. V nabídce centra je také nižší, 13 m vysoká stěna, která vznikla ještě v první etapě výstavby lezeckého centra a nabízí přibližně 420 m2 lezecké plochy.

Zřizovatelem lezecké stěny je občanské sdružení, Sportovní klub Woodrock, který vznikl 1. dubna 2016, za účelem zlepšení podmínek pro indoorové lezení v Popradu a blízkém okolí. Je dobrovolným sdružením horolezce, turisty, lyžaře, skialpinisty, běžce, cyklisty, duatlonistov, triatlonista a příznivců těchto ale i jiných sportů z Popradu ale i různých měst a obcí Slovenska.

Sportovní hala má v nabídce kromě lezení a lezeckých kurzů se zkušenými instruktory i další služby - půjčovna lezeckého výstroje, tandemové lety na paraglide, kurzy snowkittingu a kitesurfingu, paddeboard / půjčovna, kurzy, Airbordy / půjčovna, kurzy. Součástí centra je i relax zóna, ve které je možné se občerstvit a posedět u šálku výborné kávy. Více informací o otevírací době a cenách viz Ceník.


Nejčastější otázky o atrakci Hall Woodrock

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3