Zábavní park Liptov

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš

Centrum zábavy pro děti v Liptovském Mikuláši, část Vitálišovce. Pod širým nebem zde na ploše 25 000 m2 čeká na malé návštěvníky množství zábavných, ale i sportovně-adrenalinových atrakcí jakými jsou Paintballové hřiště, Čtyřkolkové tratě, Horolezecká stěna, Traverz, obrovská koule Zorbing trať, Bazén pro aquazorbing, Bludiště v životní velikosti, Jezírko, Dětská lanová dráha a Mini ZOO. A kromě toho také množství zvířátek, se kterými se děti mohou také hrát. Ti větší návštěvníci mohou zatím relaxovat při chytání ryb v rybníčku, nebo najít cestu z labyrintu v životní velikosti. Dále jsou zde pro zájemce připraveny i zábavné hry a soutěže zaměřené na všestranný rozvoj osobnosti a budování týmové spolupráce. Mezi největší lákadla zábavního parku však patří paintballové hřiště a dvě čtyřkolkové tratě.

Během letních prázdnin nabízí zábavní park také možnost denního letního tábora s množstvím her a zábavy, s originálním sportovním a animačním programem. V průběhu 5-ti dnů čeká na dětí v denním táboře jízda na dětské terénní čtyřkolce a Buggy, střelba z luku a kuše, dětská lanová dráha a lezecká stěna, aquazorbing, obří nafukovací skluzavka MaxiSlid, skákací hrad, škola vaření, workshopy, míčové hry a soutěžní a nesoutěžní aktivity.

Zábavní park je ideálním místem pro pořádání sportovních her, firemních eventů či teambildingových aktivit. Je otevřen v měsících červenec - srpen. Více informací o cenách a otevírací době naleznet ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Zábavní park Liptov

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3