Turistický region
Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Západné Tatry, Žiarska dolina
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Zábavní park Liptov

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
Oblíbené

Centrum zábavy pro děti v Liptovském Mikuláši, část Vitálišovce. Pod širým nebem zde na ploše 25 000 m2 čeká na malé návštěvníky množství zábavných, ale i sportovně-adrenalinových atrakcí jakými jsou Paintballové hřiště, Čtyřkolkové tratě, Horolezecká stěna, Traverz, obrovská koule Zorbing trať, Bazén pro aquazorbing, Bludiště v životní velikosti, Jezírko, Dětská lanová dráha a Mini ZOO. A kromě toho také množství zvířátek, se kterými se děti mohou také hrát. Ti větší návštěvníci mohou zatím relaxovat při chytání ryb v rybníčku, nebo najít cestu z labyrintu v životní velikosti. Dále jsou zde pro zájemce připraveny i zábavné hry a soutěže zaměřené na všestranný rozvoj osobnosti a budování týmové spolupráce. Mezi největší lákadla zábavního parku však patří paintballové hřiště a dvě čtyřkolkové tratě.

Během letních prázdnin nabízí zábavní park také možnost denního letního tábora s množstvím her a zábavy, s originálním sportovním a animačním programem. V průběhu 5-ti dnů čeká na dětí v denním táboře jízda na dětské terénní čtyřkolce a Buggy, střelba z luku a kuše, dětská lanová dráha a lezecká stěna, aquazorbing, obří nafukovací skluzavka MaxiSlid, skákací hrad, škola vaření, workshopy, míčové hry a soutěžní a nesoutěžní aktivity.

Zábavní park je ideálním místem pro pořádání sportovních her, firemních eventů či teambildingových aktivit. Je otevřen v měsících červenec - srpen. Více informací o cenách a otevírací době naleznet ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Zábavní park Liptov

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3