Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Hotel Avena
Jánska dolina 345
032 03 Liptovský Ján
Slovenská republika
Turistický region
Nízke Tatry, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Jánska dolina

Hotel Avena Liptovský Ján

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Ján

Pobyty

Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Hotel Avena
Jánska dolina 345
032 03 Liptovský Ján
Slovenská republika
Turistický region
Nízke Tatry, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Jánska dolina

Hotel v krásném prostředí Národního parku Nízké Tatry, bazén, procedury,

O ZAŘÍZENÍ

Hotel Avena ***, rekondičně-rehabilitační středisko, se nachází v nádherné přírodě národního parku Nízké Tatry v krásném a tichém horském prostředí Jánské doliny, nedaleko obce Liptovský Ján. Jánska dolina je jednou z nejkrásnějších nízkotatranských dolin, jejíž atmosféru dotváří i potok Štiavnica, který jí protéká. Je dlouhá 17 km a končí na úpatí nejvyššího vrcholu Nízkých Tater, Ďumbiera (2043 m.n m.). Hotel nabízí komplexní služby a servis pro odpočinek a relax v příjemném rodinném prostředí. S celkovou kapacitou 180 lůžek je svou polohou a vybavením vhodný na rekondiční a rehabilitační pobyty. Hostům je k dispozici hotelový bazén s protiproudem, fitness a rehabilitační centrum, které nabízí program zaměřený hlavně na rehabilitační procedury, masáže a zábaly, o které se stará tým školených odborníků. Pro klienty hotel zajišťuje 5-místním autem i různé zájezdy a výlety do nejkrásnějších oblastí Liptova, Vysokých a Nízkých Tater a v zimě skibus (Jasná) do lyžařských středisek na Liptově a Vysokých Tatrách. Poskytuje kompletní servis i pro firemní akce, kongresy a společenské akce. Liptov nabízí mnoho možnosti na turistiku, cykloturistiku či koupání. Nedaleko hotelu (300 m) se nachází termální koupaliště Liptovský Ján, dále vodní ráj Gino Paradise Bešeňová a největší aquaparak na Slovensku s celoročním vstupem, Tatralandia, který je vzdálen od hotelu 12 km. Dalšími zajímavými místy jsou nepochybně i známé Demänovské jeskyně, množství kulturních památek, svérázná lidová kultura a folklór i největší slovenské hory - Vysoké a Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra, Chočské vrchy. Pobyty v hotelu jsou vhodné pro celé rodiny, jednotlivce i firemní akce, pro všetkývch, které touží po dokonalém relaxu v pÅ ™ Ãjemnà rodinném prostředí v srdci nádherné přírody.

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování ve stylově zařízených pokojích nabízejících komfort, prostornost a výhled na okolní přírodu, který dotváří typickou horskou atmosféru. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové, rodinné pokoje (2 samostatné pokoje každá se svým sociálním zařízením a vybavením propojené dveřmi - vhodné pro vícečlenné rodiny apod.) A apartmány s celkovou kapacitou 180 lůžek. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny LCD TV, vlastním sociálním zařízením. Část pokojů nabízí i prostorný balkon. Hotel má bezbariérový přístup a je vhodný i pro hosty na vozíčku.

POLOHA

Nedaleko obce Liptovský Ján, 500 m od termálního koupaliště, 8 km od Liptovského Mikuláše, cca 8 km od nejbližšího lyžařského střediska Závažná Poruba Opalisko.

STRAVOVÁNÍ

Stravování formou polopenze nebo plné penze přímo v klimatizované hotelové restauraci. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, oběd je výběr z menu s možností vegetariánské a dietní stravy a večeře jsou podávány formou švédských stolů, v případě nízké obsazenosti hotelu je večeře servírovaná (výběr z 3-chodového menu). V areálu je pro hosty k dispozici altán s grilem, dále ohniště, kde je možné si připravit guláš nebo opékat a k příjemnému odpočinku a posezení slouží hotelový bar s krbem s širokým výběrem nápojů i možností zábavy při živé nebo reprodukované hudbě.

TYPY POKOJŮ

  • Dvoulůžkové pokoje
  • Třílůžkové pokoje
  • Rodinné pokoje
  • Apartmány

    Vybavení pokojů: barevný TV se satelitním příjmem a příjmem rozhlasových stanic, telefon, koupelna se sprchou, uzamykací systém na karty, WC.

UŽITEČNÉ INFORMACE

DÍTĚ ZDARMA

1 dítě zdarma do 11,99 let a to při 2 platících osobách

DOMÁCÍ ZVÍŘE POVOLENO

Za poplatek.

PARKOVIŠTĚ

Parkoviště před hotelem je monitorováno kamerovým systémem, uzavřené rampou a je neplacené. Garáž za poplatek.

VYBAVENÍ HOTEL AVENA *** LIPTOVSKÝ JÁN

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Příjemný hotel situovaný v tichém horském prostředí Jánské doliny. Vhodný na rekondiční a rehabilitační pobyty. Ideální místo pro odpočinek a rodinnou dovolenou.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
  • rekondičně-rehabilitační zařízení
  • příjemné prostředí
  • organizování výletů
  • cenově dostupný
Pobyty

TIP
od 1 227,24 /noc/osoba

Relaxační pobyt v krásném prostředí Jánské doliny v srdci Nízkých Tater

Od 1 Noci
Polopenze
Denně rehabilitační procedury, vstup do bazénu ai ...

Nejčastější otázky o zařízení Hotel Avena *** Liptovský Ján

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3