Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Hotel Bešeňová
034 83 Bešeňová 136
Slovenská republika
Turistický region
Nízke Tatry, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy

Hotel Bešeňová Bešeňová

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Bešeňová

Pobyty

Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Hotel Bešeňová
034 83 Bešeňová 136
Slovenská republika
Turistický region
Nízke Tatry, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy

Jedinečný hotel spájajúci vodný park s wellness

O ZAŘÍZENÍ

Hotel Bešeňová *** je součástí stejnojmenného vodního parku Bešeňová. Moderní a komfortní hotel vznikl spojením původních hotelů Gino, Giga, Gio a Luka. Poskytuje nejen komfortní ubytování, stylové restaurace, ale svým klientům nabízí i celoroční koupání ve venkovních a vnitřních bazénů, vstup do Wellness & Spa, masáže a fitness. Jen pár kroků od pokoje totiž čeká na klienty hotelu léčivá síla geotermální vody celoročně otevřeného areálu s množstvím termálních bazénů, tobogánů a wellness centra se saunami a masážemi, jednoduše svět vodní zábavy s množstvím atrakcí pro všechny věkové skupiny. Díky léčivé síle geotermální vody, která vyvěrá z hloubky 1987 m, je vodní park Bešeňová dokonalým místem pro uvolnění, nový příval ztracené energie a působení účinků termální vody. Termální voda totiž působí příznivě na psychiku, pleť, dýchací a pohybové ústrojí. Díky ideální poloze je hotel vhodný pro všechny a to tak pro milovníky lyžování i letní turistiky, kteří mohou poznávat krásy jednoho z nejkrásnějších a pro turisty najzaumavejšieho regionu Slovenska, Liptova.

 

Oblast Liptova je bohatá na kulturní památky a je charakteristická svéráznou lidovou architekturou a folklórem. Obklopují ji i největší hory na Slovensku: Vysoké Tatry, Západní Tatry a Chočské vrchy na severu, Nízké Tatry na jihu, Velká Fatra na západě a Popradská kotlina na východě. Nachází se zde známá přehrada, vodní nádrž Liptovská Mara. Kromě lyžování a turistiky nabízí region i méně tradiční sporty jako paragliding, rafting, jízdu na koni, speleoservis, vyhlídkové lety, horolezectví, cyklistiku, myslivost, rybářství. Známý je i další aquapark Tatralandia a termální koupaliště v Liptovském Jánu. V zimní sezóně jsou vyhledávanými zimními středisky Jasná Nízké Tatry, Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo, Park Snow Donovaly, Ski Park Kubínska hoľa, Park Snow Štrbské Pleso, Ski Opalisko - Závažná Poruba a Lyžařský areál Žiar - Dolinky. Na Liptově se nachází mnoho zpřístupněných krásných jeskyní. Jedinečná poloha hotelu na Liptově, v srdci termálních pramenů a bohaté kultury, umožňuje hostům užít si vodní zábavu, relax, ale i aktivní odpočinek.

UBYTOVÁNÍ


Hotel poskytuje ubytování v moderně zařízených pokojích, studiích nebo apartmánech. Každý pokoj má soukromou koupelnu sp sprchovým koutem nebo vanou / některé zabudovaný fén, bezplatné WiFi připojení na internet, TV s plochou obrazovkou, trezor, telefon a minibar. Prostorná studia a apartmány mají kuchyň a balkon nebo terasu s výhledem na vodní park, panorama tatranských štítů nebo okolí. Nejnovější přibyly do nabídky i nove apartmány Hästens v moderním stylu se samostatnou kuchyňkou a výhledem na okolí, některé s výhledem přímo do vodního parku.

POLOHA

Hotel je součástí termálního vodního parku Bešeňová a nachází se 12 km od Ružomberka, 18 km od Liptovského Mikuláše a 5 km od dalšího Aquaparku Tatralandia.

PŘÍSTUP K HOTELU

Hotel neposkytuje dopravu od autobusové a železniční stanice k hotelu. Z autobusové zastávky v Bešeňové je do hotelu přibližně 1 km, ze stanice v Liptovské Teplé jsou to přibližně 2 km.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu se podávají v nedaleké restauraci Culinaria, oběd a večeře formou bufetu nebo 3-chodového menu (bohatý výběr specialit domácí i mezinárodní kuchyně). V areálu vodního parku se nacházejí další tři restaurace, ve kterých si můžete vychutnat oběd nebo večeři. Restaurace Giovanni (italské speciality připravené z čerstvých surovin, lahodná vína, znamenité vůně a atmosféra přímoří), samoobslužná restaurace Bistro (široký výběr tradičních jídel doplněný o dezerty vlastní výroby, příjemný design restaurace doplní atmosféru oddechu při chutném jídle) a Hawaii bar (pestrý výběr rychlých snack jídel, pro milovníky sladkých jídel vynikající čerstvé palačinky, nejmenší návštěvníci mohou využít nejen dětský bazén, ale také dětský hrad s míčky a skluzavkami, které jsou hned vedle baru).

TYPY POKOJŮ

 • STANDARD POKOJE
  Pokoje orientované na parkoviště, podkrovní pokoje, pokoje bez balkonů, nebo s balkonem avšak orientované na parkoviště (celkem 29 pokojů).
 • STANDARD POKOJE S VÝHLEDEM DO VODNÍHO PARKU
  Pokoje s výhledem do vodního parku bez balkonu (celkem 10 pokojů).
 • STANDARD POKOJE S VÝHLEDEM DO VODNÍHO PARKU a balkon
  Pokoje s výhledem do vodního parku a balkonem (celkem 7 pokojů).
 • SUITE POKOJE
  Sestávají z ložnicové části a obývací místnosti s rozkládacím gaučem. Některé Suite jsou podkrovní, výhled je na parkoviště nebo do areálu (celkem 7 pokojů).
 • APARTMÁNY
  Prostorný dvoupokojový apartmán se samostatnou ložnicí a obývací místností s rozkládacím gaučem (celkem 5 pokojů).
 • STUDIE CLASSIC
  Menší jednopokojové studia v bloku B orientované na parkoviště (bez možnosti přistýlky, bez balkonu nebo terasy) + všechny podkrovní studia (celkem 30 pokojů).
 • STUDIE LUX
  Jednopokojové studia s možností přistýlky, výhled na vodní park, avšak bez balkonu (celkem 11 pokojů).
 • STUDIE LUX s balkonem nebo terasou
  Jednopokojové studia s možností přistýlky s balkonem nebo terasou (celkem 19 pokojů).
 • APARTMÁNY HANSEN
  Prostorný pokoj s klimatizací se zvláštní kuchyňkou, ložnice s exkluzivní manželskou postelí, obývací místnost s gaučem, který lze využít jako přistýlku. Balkon s krásným výhledem na okolí nebo přímo do vodního parku. Apartmán se nachází mezi bloky B a C v blízkosti letních bazénů, nad vstupem do vodního parku č. 2 (celkem 8 apartmánů).

UŽITEČNÉ INFORMACE

PARKOVIŠTĚ

Parkoviště se nachází u hotelu, je nehlídané a neplacené.

VYBAVENÍ HOTEL BEŠEŇOVÁ *** BEŠEŇOVÁ

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Pohodlné ubytování přímo v areálu vodního parku, vstup do aquaparku přímo z hotelu, kvalitní snídaně, příjemný personál, výborné pro pobyt s dětmi.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • výborná poloha
 • přímo v areálu Vodního parku Bešeňová
 • wellness centrum Harmonie
 • moderní hotel
 • prostředí a hotel přátelské dětem
 • zvýhodněné vstupy do aquaparku
Pobyty

TIP
Akcia
od 1 573,97 /noc/osoba

Rodinná dovolená přímo v areálu vodního parku

Od 1 Noci
Snídaně, Polopenze
Vodní park s celoročním provozem.

Nejčastější otázky o zařízení Hotel Bešeňová *** Bešeňová

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3