Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Vadaš Thermal Resort Štúrovo Pri Vadaši 2584/2
943 01 Štúrovo
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Podunajsko, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Nitriansky kraj, Burda

Vadaš Thermal resort Štúrovo

Poloha
Západné Slovensko, Nitriansky kraj, Nové Zámky, Štúrovo
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Navigovat do místa
Vadaš Thermal Resort Štúrovo Pri Vadaši 2584/2
943 01 Štúrovo
Slovenská republika
Turistický region
Západné Slovensko, Podunajsko, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Nitriansky kraj, Burda

Hotel se nachází v areálu termálního koupaliště Vadaš

O ZAŘÍZENÍ

Wellness Hotel Thermal *** se nachází v Štúrove a je součástí termálního komplexu s bazény pro rekreaci a odpočinek - Vadaš Thermal Resort Štúrovo. Rodinný a konferenční hotel nabízí komfortní ubytování, snack bar a restauraci, ve které si mohou hosté vychutnat pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Z hotelové terasy je nádherný výhled na Štúrovo, na baziliku v maďarském Ostřihomi, jakož i na celý areál termálního koupaliště. Součástí hotelu je i nově vybudované wellness centrum, ve kterém si hosté mohou užívat jedinečné účinky termální vody se světelnou a zvukovou terapií pro dosažení dokonalé relaxace. Termální voda nejen vitalizuje pokožku, ale díky obsahu zdraví prospěšných minerálů, má pozitivní účinky i na celé tělo a mysl. Hosté mají zdarma přístup nejen do wellness centra, ale i vstup do krytého komplexu a Vadaš Thermal Resortu, který obnovenými bazény různé velikosti, tobogánových parkem, novými řadami bufetů a možností sportování nabízí ideální podmínky pro odpočinek milovníkům vody a slunce. Areál resortu nabízí i další služby - multifunkční sportovní hřiště, mnigolf, motorkárovú dráhu, lanový park i jezero s možností rybolovu, wakeboardu či člunkování. V celém rekreačním komplexu s termálními bazény jsou hostům k dispozici široké možnosti aktivit a využití volného času, ale zajímavá místa jsou i přímo ve městě Štúrovo a v jeho blízkém okolí. Štúrovo je nejjižněji ležícím městem na Slovensku a přitahuje návštěvníky svým zajímavým přírodním prostředím a v letních měsících je navštěvované tisíci turistů, vyhledávající odpočinek, zábavu a vodní sporty. V okolí doporučujeme navštívit i maďarský Ostrihom s jedinečnou historií (8 km od hotelu) nebo románskou rotundu v obci Bíňa, která je vzdálena 15 km.

UBYTOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování v 47 pokojích s maximální kapacitou 148 osob. Počet pokojů podle typu: dvoulůžkové pokoje: 9 ks, třílůžkové pokoje: 22 ks, čtyřlůžkové: 12 ks, počet hotelových apartmánů 4 ks. Každý pokoj je vybaven koupelnou, telefonem, LCD televizorem, ledničkou, trezorem, klimatizací a nabízí přístup k internetu pomocí WiFi. V případě zájmu pro větší skupiny lze ubytování iv nedalekých apartmánech a studiích Smaragd nebo v apartmánových domů Westend.

POLOHA

Hotel se nachází v centru města Štúrovo, přímo v areálu termálního komplexu s bazény - Vadaš Thermal Resort Štúrovo.

PŘÍSTUP K HOTELU

Autobusová zastávka Vadaš je vzdálená 200 m a železniční stanice Štúrovo 2 km.

STRAVOVÁNÍ

Restaurace Thermal nabízí gastronomické speciality domácí, ale i mezinárodní kuchyně. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů. V případě menšího počtu hostů (do 10 osob) jsou večeře nabízeny formou menu. Na druhém patře najdete snack bar, který slouží pro zábavu hostů ve večerních hodinách.

TYPY POKOJŮ

 • Dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj
  Všechny pokoje jsou klimatizované a nabízejí připojení k internetu přes WiFi, tyto služby jsou bez dalších poplatků. Pokoj lze doplnit o dětskou postýlku. V pokoji se nachází noční stolek, stůl, židle, skříňka se zásuvkami, LCD televizor, minibar (chladnička), telefon, trezor.
 • Apartmán, apartmán s oddělenými místnostmi
  Dvoupokojové apartmány nabízejí ubytování komfortnějšího typu. V nabídce jsou dva typy apartmánů: apartmán se dvěma oddělenými pokoji nebo s jednou velkou pokojem, která se skládá z obývacího a ložnicové časti.Vybavenie apartmánů: manželská postel nebo oddělené postele, rozkládací sedací souprava, koupelna, WC, klimatizace, telefon, rádio, WiFi, LCD TV, minibar, trezor.

UŽITEČNÉ INFORMACE

ZPŮSOB PLATBY


PARKOVIŠTĚ

Placené parkování je zajištěno na oploceném parkovišti hotelu a monitorované kamerovým systémem (poplatek za střežené parkoviště 7 € / noc) nebo nestřežené parkoviště bez poplatku.

VYBAVENÍ VADAŠ THERMAL RESORT *** ŠTÚROVO

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Oblíbený dovolenkový resort s wellness a aquaparkem (12 zážitkových bazénů s termální vodou, z toho 6 celoročně otevřených). Kromě bazénů nabízí aquapark i zábavu v tobogánových parku, na multifunkčním sportovním hřišti, na kolotočích, v lanovém parku a na celoročně otevřeném rybářském jezeře. Doporučujeme výlet do nedalekého Maďarska a návštěvu unikátní ostřihomské baziliky.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • rozsáhlý aquapark s množstvím zábavy
 • pobytové balíčky all inclusive
 • výlet lodí nebo vláčkem
 • rybářské jezero
 • krásné okolí
Pobyty

TIP
od 1 381,01 /noc/osoba

Pobyt v areálu populárního termálního koupaliště Vadaš Štúrovo

Od 2 Nocí
Snídaně, Polopenze
Vstup do krytého bazénu, na termální koupalištěm fitness ...

Nejčastější otázky o zařízení Vadaš Thermal resort *** Štúrovo

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3