Turistický region
Liptov, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Aqua-Vital Park Lúčky

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Lúčky
Oblíbené

Aqua-Vital Park v lázních Lúčky, které se nacházejí asi 14 km od města Ružomberok. Jeho součástí jsou vnitřní (vnitřní minerální bazén s teplotou vody 33°C a 35°C) a venkovní areál (vnější rekreační bazén s teplotou vody 28 - 33°C s různými atrakcemi, venkovní sedací bazén s teplotou vody 36 - 38°C) . Minerální termální vody lázní jsou klasifikovány jako přírodní, léčivé, slabě mineralizované, síranové-hydrouhličitanové, vápenato-hořečnaté, uhličité vody, hypotonické, vlažné. Rozhodujícím činitelem při komplexní lázeňské léčbě je termální minerální voda lázeňského pramene Valentýna o teplotě 32°C a termální voda z pramene HGL-3, v přirozené formě používaná v bazénech a také ve všech separátních lázních.

S bazény je přímo spojen i vnitřní a vnější Vitální svět. Ve vnitřním saunovém světě jsou návštěvníkům k dispozici finská sauna, mentolová sauna, římská koupel s přírodními inhalačními esencemi, Kneippova koupel, tepidárium, turbo sprcha, sprcha - déšť. Ve vnějším je to finská sauna, ve které může relaxovat v sedě až 16 lidí a ochlazovací bazén. Pro ty, kteří vyhledávají raději odpočinek ve vodě je k dispozici jacuzzi pod širým nebem.

V blízkosti venkovních bazénů se nacházejí také doplňkové služby - atrakce, které klienti mohou využít v době, kdy se pohybují mimo bazén - volejbalové hřiště, dětské houpačky, dětské prolézačky a součástí areálu je i Fresh bar s širokou nabídkou jídel a nápojů (systém a la carte) a banketka pro uzavřenou společnost.

Parkování zdarma je možne přímo v areálu lázní, autobusová zastávka je od lázní ve vzdálenosti cca 200 m. Aqua-Vital Park je pro veřejnost otevřen celoročně. Pro více info o cenách viz Ceník Aqua-Vital Parku.Nejčastější otázky o atrakci Aqua-Vital Park Lúčky

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3