AquaRelax Dolný Kubín

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín, Dolný Kubín

Aquapark v centru města Dolný Kubín má dvě části, vnitřní část, která je v provozu během celého roku a vnější část, která je návštěvníkům k dispozici během letních měsíců. V areálu aquaparku je možnost využití dětského bazénu, lanového parku, lezecké stěny, dětského hřiště, dětský ráj Fun Park s nafukovací atrakcí hradu a občerstvit se je možné v bufetu. Travnatá plocha areálu má vybudovanou terasu s lehátky na opalování.

Vnitřní část aquaparku tvoří vodní a saunový svět, fitness centrum, masážní centrum a restaurace. Vodní svět sestává s velkého multifunkčního bazénu pod základnou pyramidy (26 x 19 m, hloubka 110 - 130 cm) s teplotou vody 32°C (součástí bazénu a jeho okolí jsou bublinkovače, masážní lavice pro 6 osob, 3 masážní sprchy, vodní hřib, 6 masážních trysek, divoká řeka, houpací záliv, ostrov, 2 vířivé vany s teplotou vody 36°C, 4 vyhřívané lavice, 200 lehátek, 2 fontánky s pitnou vodou, 2 tobogány a dvojšmýklavka Niagara) a plaveckého bazénu s 6 dráhami (25 x 15 m, hloubka 1,5 - 2,0 m) as teplotou vody 27°C. V nově otevřeném wellness centru je k dispozici infra, finska, parní bylinková a parní solná sauna, ochlazovací bazén, vířivka pro 6 osob a relaxační místnost.

Bezplatné parkování je zajištěno přímo před areálem aquaparku. Pro více info o ceníku aquaparku viz ZDE.Nejčastější otázky o atrakci AquaRelax Dolný Kubín

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3