Turistický region
Orava, Malá Fatra, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy, Kubínska Hoľa, Oravská Magura
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

AquaRelax Dolný Kubín

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín, Dolný Kubín
Oblíbené

Aquapark v centru města Dolný Kubín má dvě části, vnitřní část, která je v provozu během celého roku a vnější část, která je návštěvníkům k dispozici během letních měsíců. V areálu aquaparku je možnost využití dětského bazénu, lanového parku, lezecké stěny, dětského hřiště, dětský ráj Fun Park s nafukovací atrakcí hradu a občerstvit se je možné v bufetu. Travnatá plocha areálu má vybudovanou terasu s lehátky na opalování.

Vnitřní část aquaparku tvoří vodní a saunový svět, fitness centrum, masážní centrum a restaurace. Vodní svět sestává s velkého multifunkčního bazénu pod základnou pyramidy (26 x 19 m, hloubka 110 - 130 cm) s teplotou vody 32°C (součástí bazénu a jeho okolí jsou bublinkovače, masážní lavice pro 6 osob, 3 masážní sprchy, vodní hřib, 6 masážních trysek, divoká řeka, houpací záliv, ostrov, 2 vířivé vany s teplotou vody 36°C, 4 vyhřívané lavice, 200 lehátek, 2 fontánky s pitnou vodou, 2 tobogány a dvojšmýklavka Niagara) a plaveckého bazénu s 6 dráhami (25 x 15 m, hloubka 1,5 - 2,0 m) as teplotou vody 27°C. V nově otevřeném wellness centru je k dispozici infra, finska, parní bylinková a parní solná sauna, ochlazovací bazén, vířivka pro 6 osob a relaxační místnost.

Bezplatné parkování je zajištěno přímo před areálem aquaparku. Pro více info o ceníku aquaparku viz ZDE.Nejčastější otázky o atrakci AquaRelax Dolný Kubín

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3