Turistický region
Západné Slovensko, Podunajsko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Žitný ostrov, Trnavský kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Areál Divoká voda

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava V, Bratislava - Čunovo
Oblíbené

Areál sportu Divoká voda, 16 sportovních atrakcí pod jednou střechou, je jedním z největších areálů pro uspořádání eventů pro velké počty hosty. Umělý vodní kanál se nachází cca 20 km od samotného centra Bratislavy, v městské části Čunovo, a ústí přímo do Dunaje. Unikátní sportovní stadion, ve kterém se pravidelně konají závody ve vodním slalomu evropské i světové úrovně. Zpřístupněn byl v roce 1996 a už o pár měsíců na to se zde konaly první závody.

Pro veřejnost je areál vodních sportů volně přístupný a nabízí kromě vodních sportů i možnost zkusit si různé adrenalinové aktivity, jako např. hydrospeed, vodní skútry, wakeboarding za člunem, aqauzorbing či paintball, nebo off-road dráhu se čtyřkolkami. Přímo z areálu je možné začít sjíždět staré koryto Dunaje - Bodického ramena. K dispozici je zde škola kajaku pro úplné začátečníky a to pod vedením profesionálních inštruktorv. Rovněž se zde dá zabavit i na souši, nachází se zde hřiště na plážový volejbal, prostor pro paintball, bazén se slanou vodou, wellness a fitness a jiné. Je to určitě to pravé místo na aktivní a netradiční strávení volného času, s partou, ve dvojici nebo i samostatně.

Kromě toho nabízí také možnost ubytování v hotelu Divoká Voda a stravování v restauraci s ala carte nabídkou, denním menu, barbecue nabídkou a zajímavý výběr nabízí i Surfový domeček.

Areál je ideální místo pro trávení volného času s rodinou, tak pro firmy pro jejich obchodní a teambuildingové aktivity. Nabízí širokou škálu atrakcí pro rodiny, rodinné oslavy všeho druhu, dětské tábory apod. Přístup do areálu je možný autem z centra města, kompou Kyselica - Vojka, MHD autobusem, ale i netradičními dopravními prostředky: lodí, na kole a na bruslích po petržalské hrázi.Nejčastější otázky o atrakci Areál Divoká voda

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3