Turistický region
Nízke Tatry, v Tatrách, Stredné Slovensko, Horehronie, Chopok, Chopok Juh, Banskobystrický kraj, Veporské vrchy
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Golf Tále, golfové hřiště Gray Bear

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Brezno, Horná Lehota
Oblíbené

První 18-jamkové mistrovské hřiště v Nízkých Tatrách, ve známém rekreačním středisku Tále. Golfové centrum se rozléhá na ploše cca 60 ha. Hřiště s délkou 6296 m je přehledné, všechny jamky jsou korektní a par hřiště je 71. odpaliště jsou v malé vzdálenosti od Grin, které svérázné kopírují terén a typicky tvrdé hrací povrchy jsou pokryty směsí kostřavy, trávy jakou je možné najít na hřištích British Open v Skotsku.

V srpnu 2014 byla otevřena 9-jamková golfová akademie Little Bear určená pro začínající golfisty pod vedením zkušených trenérů. Zájemci o golf si mohou vyzkoušet a seznámit se s golfem za velmi přijatelných podmínek a zkušení golfisté si zase mohou zdokonalit krátkou hru. Součástí golfové akademie jsou tréninkové plochy: chipping a putting green. Zajímavostí je, že akademie se může hrát ze dvou směrů t.j. iv reverzním směru, koncept je prvním a jediným svého druhu na Slovensku. Gray Bear pravidelně organizuje i denní akademii a pobytový tábor během letních prázdnin. Každý den v čase 20:00 - 24:00 hod. je možnost hrát i noční golf a ve dnech pátek a sobota je akademie automaticky osvětlena. K dispozici i Golfshop se širokým golfovým sortimentem.

Golfový resort je posazen do krásné přírody a dominantou golfového hřiště jsou koryta potoků, mohutné dřeviny a skalnaté balvany. Pro více informací navštivte domovskou web stránku Golf Tále.


Nejčastější otázky o atrakci Golf Tále, golfové hřiště Gray Bear

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3