Golf Tále, golfové hřiště Gray Bear

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Brezno, Horná Lehota

První 18-jamkové mistrovské hřiště v Nízkých Tatrách, ve známém rekreačním středisku Tále. Golfové centrum se rozléhá na ploše cca 60 ha. Hřiště s délkou 6296 m je přehledné, všechny jamky jsou korektní a par hřiště je 71. odpaliště jsou v malé vzdálenosti od Grin, které svérázné kopírují terén a typicky tvrdé hrací povrchy jsou pokryty směsí kostřavy, trávy jakou je možné najít na hřištích British Open v Skotsku.

V srpnu 2014 byla otevřena 9-jamková golfová akademie Little Bear určená pro začínající golfisty pod vedením zkušených trenérů. Zájemci o golf si mohou vyzkoušet a seznámit se s golfem za velmi přijatelných podmínek a zkušení golfisté si zase mohou zdokonalit krátkou hru. Součástí golfové akademie jsou tréninkové plochy: chipping a putting green. Zajímavostí je, že akademie se může hrát ze dvou směrů t.j. iv reverzním směru, koncept je prvním a jediným svého druhu na Slovensku. Gray Bear pravidelně organizuje i denní akademii a pobytový tábor během letních prázdnin. Každý den v čase 20:00 - 24:00 hod. je možnost hrát i noční golf a ve dnech pátek a sobota je akademie automaticky osvětlena. K dispozici i Golfshop se širokým golfovým sortimentem.

Golfový resort je posazen do krásné přírody a dominantou golfového hřiště jsou koryta potoků, mohutné dřeviny a skalnaté balvany. Pro více informací navštivte domovskou web stránku Golf Tále.


Nejčastější otázky o atrakci Golf Tále, golfové hřiště Gray Bear

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3