Turistický region
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Golfové hřiště Piešťany

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany
Oblíbené

Kvalitní a fyzicky nenáročné 9-jamkové golfové hřiště se stoletou historií v centru Piešťan. Návštěvníkům hřiště je dispozic golfová akademie s 250 m cvičnou loukou, tréninkové jamkoviště na patování a čipování a to pod vedením profesionálních trenérů, chipping green, putting green a driving range, zimní Indoor s Golfblaster 3D simulátorem.

Hřiště je dostupné skoro během celé sezóny, v případě špatného počasí a v zimním období možnost neomezené hry v tréninkovém centru Hotelu Grand (golfový simulátor, 3 podložky, puttovací green). Pro zájemce o tento nádherný sport možnost několika typů klubového členství v Golf & Country Clubu. V areálu je výborná restaurace, kavárna, dětský koutek a v případě zájmu i možnost ubytování. Členové klubu plánují do budoucna pro návštěvníky lázní zrekonstruovat chodník vedoucí od koupaliště Eva ke golfovému hřišti. Chodník budou lemovat lavičky s jejich příběhy a vizemi.

Termín je možné si rezervovat na čísle +421 907 821 374 nebo mailem recepcia@golfpiestany.sk. Pro návštěvníky Golf & Country Clubu je zajištěno zpoplatněné parkování v areálu Lázeňského ostrova, ale při položkách, které jsou v ceníku označeny symbolem p je parkování zdarma. Cenník golfového ihriska.


Nejčastější otázky o atrakci Golfové hřiště Piešťany

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3