Tatranská 754
059 52 Veľká Lomnica
Turistický region
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Spiš, Prešovský kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Golfový areál BLACK STORK

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Kežmarok, Veľká Lomnica
Oblíbené

Iniciátorem vzniku golfového areálu ve Velké Lomnici, který v současnosti nabízí profesionální 27-jamkové hřiště, 4-hvězdičkový hotel International a Lomnický golfový klub, byl Ing. Jiří Hruška. V roce 1999 byla slavnostně otevřena místní driving range na cvičné louce, o rok později bylo na světě přírodní 9-jamkové golfové hřiště, o další čtyři roky přibylo kryté odpaliště ao dalších 6 let už bylo na světě 18-jamkové hřiště s novým hotelem as výbornými podmínkami a zázemím pro všechny milovníky golfu.

Dnes je milovníkům golfu k dispozici profesionální 27-jamkové hřiště (3 kombinace hřišť), driving range, kryté odpaliště, chipping area, putting green, golfová akademie a golfový simulátor; samozřejmostí je půjčovna golfové výstroje, golfová škola, individuální tréninkové hodiny. Vstup na kryté odpaliště a tréninkové plochy je zdarma. Hřiště je poměrně rovinaté, má hodně vody a soustavu jezírek. První devítka prochází přes Skalnatý potok (ze Skalnatého plesa), druhá je více ve svahu za potokem a třetí se táhne podél jeho proudu. Zárukou kvality hřiště je dohled známého rakouského dizuajnéra Hanse Erhardta. Driving range má 350 m, 20 krytých odpališť a je hrací z obou stran.

Uprostřed hřiště je celoročně otevřený čtyřhvězdičkový hotel International, ktorýl nabízí 28 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán, venkovní vyhřívaný bazén, wellness centrum s vnitřním bazénoms s protiproudem, vířivou vanou, parní, suchou i infra saunou, posilovnou a širokou nabídkou různých druhů masáží a fitness .


Nejčastější otázky o atrakci Golfový areál BLACK STORK

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3