Turistický region
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Spiš, Tatry, Prešovský kraj

Golfový areál BLACK STORK

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Kežmarok, Veľká Lomnica

Iniciátorem vzniku golfového areálu ve Velké Lomnici, který v současnosti nabízí profesionální 27-jamkové hřiště, 4-hvězdičkový hotel International a Lomnický golfový klub, byl Ing. Jiří Hruška. V roce 1999 byla slavnostně otevřena místní driving range na cvičné louce, o rok později bylo na světě přírodní 9-jamkové golfové hřiště, o další čtyři roky přibylo kryté odpaliště ao dalších 6 let už bylo na světě 18-jamkové hřiště s novým hotelem as výbornými podmínkami a zázemím pro všechny milovníky golfu.

Dnes je milovníkům golfu k dispozici profesionální 27-jamkové hřiště (3 kombinace hřišť), driving range, kryté odpaliště, chipping area, putting green, golfová akademie a golfový simulátor; samozřejmostí je půjčovna golfové výstroje, golfová škola, individuální tréninkové hodiny. Vstup na kryté odpaliště a tréninkové plochy je zdarma. Hřiště je poměrně rovinaté, má hodně vody a soustavu jezírek. První devítka prochází přes Skalnatý potok (ze Skalnatého plesa), druhá je více ve svahu za potokem a třetí se táhne podél jeho proudu. Zárukou kvality hřiště je dohled známého rakouského dizuajnéra Hanse Erhardta. Driving range má 350 m, 20 krytých odpališť a je hrací z obou stran.

Uprostřed hřiště je celoročně otevřený čtyřhvězdičkový hotel International, ktorýl nabízí 28 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán, venkovní vyhřívaný bazén, wellness centrum s vnitřním bazénoms s protiproudem, vířivou vanou, parní, suchou i infra saunou, posilovnou a širokou nabídkou různých druhů masáží a fitness .


Nejčastější otázky o atrakci Golfový areál BLACK STORK

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3