Turistický region
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Bratislavský kraj, Slnečné Senecké jazerá
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Golfový areál Green Resort Borša

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Senec, Hrubá Borša
Oblíbené

Golfový areál v obci Hrubá Borša, vzdálený od města Senec cca 9 km. 18-jamkové hřiště golfového areálu, jehož projektanty jsou architekt Martin Munka a David Záleský, je otevřeno od 10. srpna 2014. Většina hřiště se táhne po typické Jihoslovenská rovině. Široké Fairwaye se špičkovou kvalitou trávy jsou krásně tvarované do zajímavých obrazců přerušovaných bunkry či vodními hladinami. Poslední vzhled drahám i greenem udal mezinárodně uznávaný šejper Angličan Chris Horn. Dopadové zóny jsou široké 70 - 80 m, celková délka hřiště je však 6 691 m z černých, 6 254 m z bílých, 5 711 ze žlutých, 5 269 z modrých a 4 677 m z červených odpališť. Hřiště je dokonale připraveno i na hru profesionály a na pořádání prestižních a mistrovských soutěží.

Součástí areálu jsou dále golfové hřiště pro veřejnost a driving range. 9-jamkové veřejné hřiště bylo otevřeno v roce 2013. Nabízí možnost hry a tréninku na krátkou vzdálenost s vodními překážkami a pískovými bunkry. V kryté budově driving rangu je vybudováno 17 osvětlených odpališť s umělou odpalovací rohoží, které jsou skvělou volbou při deštivém počasí. Během golfové sezóny se hraje z travnatých odpališť, kde je kapacita tréninkové plochy 25 odpališť. Tréninkové zázemí pro hráčů zde tvoří: driving range s délkou 250 m, putting green o rozloze 800 m2, chipping green o rozloze 2 500 m2 a cvičný pískový bunk.

V prostorách klubového domu je restaurace 19th Hole Restaurant s letní terasou přímo na jezeře, v níž výborná moderní mezinárodní kuchyně v kombinaci s místními specialitami ze surovin z okolních farem a polí dává příležitost vychutnat si příjemné prostředí golfového areálu. K dispozici je i profesionální golfová prodejna Golf Universe, která zajišťuje nabídku gofového zboží na recepci v club house, nabíjení elektromobilů na parkovišti před club housem a klasické mytí aut v Royal Car Was umývárně.Nejčastější otázky o atrakci Golfový areál Green Resort Borša

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3