Laser aréna Pulzar Prešov

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Prešov, Prešov

Prešovská Laser aréna Pulsar je vybavena nejmodernějšími zbraněmi holandského výrobce Lasermaxx Lasergames, konkrétně modelem Lasermaxx Evo-5 3D-Vest. Má rozměry 12 x 24 m a nachází se v ní více než 35 různých překážek zhotovených z trvanlivých odolných tabulí s výškou 2,2 nebo 1,2 m. Ty jsou pevné ukotveny k podlaze a zajišťují tak jejich vysokou stabilitu.

Herní cyklus v aréně je nastaven tak, že každých 20 min. (15 min. Hra + 5 min. Instruktáž) začíná nová hra. Akční hra je inspirována činností policejních zásahových jednotek S.W.A.T., využívá při tom nejmodernější technologie, a je podobná airsoftu nebo paintballu. Ve hře, která má několik herních režimů, jde o bezbolestné zasažení protihráče laserovým paprskem a jeho dočasné vyřazení z aktivní hry. Odehrává se v šeru kombinovaném s mlhou, za zvuků hudby a navigaci v prostoru arény zajišťují UV světlem nasvícené obrysy různorodých překážek.

Hra je určena jak pro jednotlivce i celou skupinu a jeden tým si při návštěvě arény zahraje v průměru 2 - 3 hry. Ideální pro firemní, rodinné akce jako i školní kolektivy. V aréně je návštěvníkům k dispozici také bar a v případě pronájmu i pohoštění formou cateringu. Kapacita provozu je 28 osob v barové části a 11 osob v herní části.Nejčastější otázky o atrakci Laser aréna Pulzar Prešov

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3