Turistický region
Východné Slovensko, Šariš, Prešovský kraj, Slanské vrchy, Čergov, Branisko
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Laser aréna Pulzar Prešov

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Prešov, Prešov
Oblíbené

Prešovská Laser aréna Pulsar je vybavena nejmodernějšími zbraněmi holandského výrobce Lasermaxx Lasergames, konkrétně modelem Lasermaxx Evo-5 3D-Vest. Má rozměry 12 x 24 m a nachází se v ní více než 35 různých překážek zhotovených z trvanlivých odolných tabulí s výškou 2,2 nebo 1,2 m. Ty jsou pevné ukotveny k podlaze a zajišťují tak jejich vysokou stabilitu.

Herní cyklus v aréně je nastaven tak, že každých 20 min. (15 min. Hra + 5 min. Instruktáž) začíná nová hra. Akční hra je inspirována činností policejních zásahových jednotek S.W.A.T., využívá při tom nejmodernější technologie, a je podobná airsoftu nebo paintballu. Ve hře, která má několik herních režimů, jde o bezbolestné zasažení protihráče laserovým paprskem a jeho dočasné vyřazení z aktivní hry. Odehrává se v šeru kombinovaném s mlhou, za zvuků hudby a navigaci v prostoru arény zajišťují UV světlem nasvícené obrysy různorodých překážek.

Hra je určena jak pro jednotlivce i celou skupinu a jeden tým si při návštěvě arény zahraje v průměru 2 - 3 hry. Ideální pro firemní, rodinné akce jako i školní kolektivy. V aréně je návštěvníkům k dispozici také bar a v případě pronájmu i pohoštění formou cateringu. Kapacita provozu je 28 osob v barové části a 11 osob v herní části.Nejčastější otázky o atrakci Laser aréna Pulzar Prešov

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3