Turistický region
Východné Slovensko, Šariš, Prešovský kraj, Slanské vrchy, Čergov, Branisko
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Letní koupaliště Plaza Beach Resort Prešov

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Prešov, Prešov
Oblíbené

Letní koupaliště je součástí Plaza Beach Resortu v Prešově. Exotické místo, které návštěvníkům připomíná známé dovolenkové středomořské destinace, čímž se odlišuje od ostatních koupališť a podobných komplexů na Slovensku. Architektonické ztvárnění areálu koupaliště je inspirováno Gaude, nacházejí se zde palmy, plážové postele a lehátka pro každého návštěvníka, suchozemský maják se skalami a vyhlídkou na celé okolí Prešova a Vysoké Tatry.

Areál koupaliště nabízí dvojlagúnový bazén pro dospělé s max. hloubkou 1,90 m, dětský teplý bazén s vodními atrakcemi, plavecký bazén (25 x 12,5 m) s max. hloubkou vody 1,80 m se čtyřmístnou klouzačkou a dojezdovým bazénem s hloubkou 0,90 m. Z ďalčích služeb jsou to VIP La Veranda a VIP maják (privátní boxy se servisem přímo na pláži), pizzerie s originální italskou kamny na dřevo a přípravou pizzy před očima zákazníka, Cocktail Bar, doplňkové služby - zapůjčení podušek na lehátka a skříněk pro osobní věci a koutek pro maminky, přebalovací pulty, dětské hřiště s trampolínou, tenisový kurt s umělým povrchem, stolní tenis. Za předpokladu příznivého počasí je možné i večerní koupání a to každý pátek (třeba informovat se na infolince koupaliště).

Plaza Beach Resort s luxusním boutique hotelem Vila Plaza a koupalištěm je jedinečné místo, kde se návštěvníci skutečně budou cítit jako na exotické dovolené u moře. Koupaliště je otevřeno během letní sezóny v měsících červen - září a jen v případě příznivého počasí. Infolinka aktivní během letní sezóny od 8:30 do 19:00 hod .: +421 0911 726 852. Ceník koupaliště.Nejčastější otázky o atrakci Letní koupaliště Plaza Beach Resort Prešov

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3