Letní koupaliště Plaza Beach Resort Prešov

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Prešov, Prešov

Letní koupaliště je součástí Plaza Beach Resortu v Prešově. Exotické místo, které návštěvníkům připomíná známé dovolenkové středomořské destinace, čímž se odlišuje od ostatních koupališť a podobných komplexů na Slovensku. Architektonické ztvárnění areálu koupaliště je inspirováno Gaude, nacházejí se zde palmy, plážové postele a lehátka pro každého návštěvníka, suchozemský maják se skalami a vyhlídkou na celé okolí Prešova a Vysoké Tatry.

Areál koupaliště nabízí dvojlagúnový bazén pro dospělé s max. hloubkou 1,90 m, dětský teplý bazén s vodními atrakcemi, plavecký bazén (25 x 12,5 m) s max. hloubkou vody 1,80 m se čtyřmístnou klouzačkou a dojezdovým bazénem s hloubkou 0,90 m. Z ďalčích služeb jsou to VIP La Veranda a VIP maják (privátní boxy se servisem přímo na pláži), pizzerie s originální italskou kamny na dřevo a přípravou pizzy před očima zákazníka, Cocktail Bar, doplňkové služby - zapůjčení podušek na lehátka a skříněk pro osobní věci a koutek pro maminky, přebalovací pulty, dětské hřiště s trampolínou, tenisový kurt s umělým povrchem, stolní tenis. Za předpokladu příznivého počasí je možné i večerní koupání a to každý pátek (třeba informovat se na infolince koupaliště).

Plaza Beach Resort s luxusním boutique hotelem Vila Plaza a koupalištěm je jedinečné místo, kde se návštěvníci skutečně budou cítit jako na exotické dovolené u moře. Koupaliště je otevřeno během letní sezóny v měsících červen - září a jen v případě příznivého počasí. Infolinka aktivní během letní sezóny od 8:30 do 19:00 hod .: +421 0911 726 852. Ceník koupaliště.Nejčastější otázky o atrakci Letní koupaliště Plaza Beach Resort Prešov

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3