Lyžařské středisko Malinô Brdo

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Ružomberok

Nadmořská výška: 567 - 1209 m.n.m.

Lyžařské středisko s podtitulem Ski & Bike se nachází na úpatí pohoří Velká Fatra, v středisku Hrabová, katastr města Ružomberok. Vstupní branou do střediska je městská část Hrabovo, která je vzdálená od centra města Ružomberok pouze 1 km. Z Hrabova na Malinô Brdo jezdí moderní 8-místná kabinková lanovka dlouhá 1770 m, která za hodinu přepraví až 1500 osob. V centru střediska jsou k dispozici 4-sedačková lanovka, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti. V nabídce je 12 km upravovaných sjezdovek, nejdelší z nich měří 3,9 km a je jednou z nejdéle uměle zasněžovaných sjezdovek na Slovensku. Okolí střediska nabízí i výborné možnosti pro běžecké lyžování, turistiku a skialpinismus. Po významných investicích v letech 2001 - 2002 a po rekonstrukci se posunulo Malinô Brdo mezi špičkové střediska na Slovensku a tento trend si zachovává dodnes.

V areálu se nachází půjčovna, servis a úschovna lyží, lyžařská škola, snowboardový park, restaurace, bufety Malina, Snow a Dojezd Pub a Aprés ski bar. Otevírací dobu a ceník vstupů naleznete ZDE.

Středisko nabízí 3 záchytná parkoviště, jejichž kapacita je 100, 200 a 300 parkovacích míst. Všechny parkoviště ve středisku jsou bezplatné a mezi jednotlivými záchytnými parkovišti jezdí skibus.Nejčastější otázky o atrakci Lyžařské středisko Malinô Brdo

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3