Turistický region
Liptov, Veľká Fatra, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy, Malinô Brdo
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Lyžařské středisko Malinô Brdo

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Ružomberok
Oblíbené

Nadmořská výška: 567 - 1209 m.n.m.

Lyžařské středisko s podtitulem Ski & Bike se nachází na úpatí pohoří Velká Fatra, v středisku Hrabová, katastr města Ružomberok. Vstupní branou do střediska je městská část Hrabovo, která je vzdálená od centra města Ružomberok pouze 1 km. Z Hrabova na Malinô Brdo jezdí moderní 8-místná kabinková lanovka dlouhá 1770 m, která za hodinu přepraví až 1500 osob. V centru střediska jsou k dispozici 4-sedačková lanovka, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti. V nabídce je 12 km upravovaných sjezdovek, nejdelší z nich měří 3,9 km a je jednou z nejdéle uměle zasněžovaných sjezdovek na Slovensku. Okolí střediska nabízí i výborné možnosti pro běžecké lyžování, turistiku a skialpinismus. Po významných investicích v letech 2001 - 2002 a po rekonstrukci se posunulo Malinô Brdo mezi špičkové střediska na Slovensku a tento trend si zachovává dodnes.

V areálu se nachází půjčovna, servis a úschovna lyží, lyžařská škola, snowboardový park, restaurace, bufety Malina, Snow a Dojezd Pub a Aprés ski bar. Otevírací dobu a ceník vstupů naleznete ZDE.

Středisko nabízí 3 záchytná parkoviště, jejichž kapacita je 100, 200 a 300 parkovacích míst. Všechny parkoviště ve středisku jsou bezplatné a mezi jednotlivými záchytnými parkovišti jezdí skibus.Nejčastější otázky o atrakci Lyžařské středisko Malinô Brdo

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3