Turistický region
Nízke Tatry, v Tatrách, Stredné Slovensko, Horehronie, Chopok, Chopok Juh, Banskobystrický kraj, Slovenské rudohorie, Veporské vrchy, Čertovica
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

MÝTO SKI & FUN

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Brezno, Mýto pod Ďumbierom
Oblíbené

Nadmořská výška: 580 - 880 m.n.m.

Lyžařské středisko v Mýtě pod Ďumbierom, na severních kopcích Nízkých Tater, které od července 2019 funguje iv letní sezóně jako Bike Park. Ve středisku se nachází spolu 4 600 m lyžařských tratí (nejdelší, středně náročná sjezdovka Pravá měří 1 640 m) s technickým zasněžovacím systémem, 4-sedačková poma s kapacitou 2 000 osob / hod. a 4 vleky s kapacitou 2 900 osob / hod. Tratě splňují svými parametry (homologace pro FIS závody) všechny předpoklady pro kvalitní lyžování nejen pro náročné a aktivních lyžaře, ale i pro méně náročné, začátečníky a rodiny s dětmi. Pro milovníky běžeckého lyžování jsou připraveny běžkařské tratě na pohanského.

Kromě lyžování probíhají ve středisku i různé doprovodné akce a akce, které mají lyžařům zpříjemnit den na svahu. V nabídce jsou stravovací služby v nově vybudované Restauraci pod svahem, bufety s rychlým opbčerstvením, sociální zařízení, lyžařská škola, dětská školka s profesionálními instruktory, půjčovna s lyžařskými potřebami, ski servis a bezplatné velkokapacitní parkoviště. Do lyžařského střediska jezdí i Skibus Horehronie podle stanoveného grafikonu a pro držitele Horehronie region card je zdarma. K dispozici je i nový čipový lístkový systém, který se všemi zmíněnými doplňkovými službami vědí vytvořit v lyžařském středisku dobrou atmosféru. Ceník lyžařského střediska.


Nejčastější otázky o atrakci MÝTO SKI & FUN

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3