Turistický region
Orava, Malá Fatra, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy, Kubínska Hoľa, Oravská Magura
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Lyžařské středisko Ski Park Kubínska hoľa

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín, Dolný Kubín
Oblíbené

Nadmořská výška: 720 - 1396 m.n.m.

Lyžařské středisko v pohoří Oravské Magury, cca 8 km severozápadně od města Dolný Kubín. Svahy s jižní expozicí obsluhují dvě 4-sedačky (délka 1332 a 1050 m) a osm vleků s celkovou přepravní kapacitou 9000 osob / hod. Sjezdovky s délkou 14 km jsou ze dvou třetin technicky (8 km) zasněžované, vhodné pro rodiny s dětmi, začátečníky i náročné a zkušené lyžaře. Převýšení sjezdovek dosahuje 676 m. Součástí areálu je i snowboard park s množstvím skoků a vlastním vlekem, který je oddělen od sjezdový tratí, a běžecké tratě. Sjezdovky střediska jsou homologovány certifikátem FIS a v rámci kategorizace lyžařských středisek byla středisku přidělena značka kvality a bylo klasifikováno jako 5-hvězdičkové lyžařské středisko.

Ve středisku jsou samozřejmostí i doplňkové služby jako restaurace a bufety, ski servis a půjčovna lyží, lyžařská škola Ski Activ.

Bezplatné parkoviště ve středisku má kapacitou 1500 parkovacích míst. Přímo v areálu je tříhvězdičkový Hotel Green a další chaty a chalupy, které nabízejí ubytování přímo na svahu nebo jen pár metrů od sjezdovky. Ceník skipasů.

https://vcdn.bergfex.at/images/resized/cb/8b3f6b5108e2b9cb_f75886e103d7f893@2x.jpgNejčastější otázky o atrakci Lyžařské středisko Ski Park Kubínska hoľa

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3