Turistický region
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Považský Inovec

Volt Racing center

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín, Trenčín

Motokárová dráha v Brně, v městské části Zlatovce, nabízí jízdu na elektrických motokárách pro velké i malé návštěvníky od 125 cm. K dispozici je jedenáct motokár značky Tomkart, z toho na dráze může jezdit současně šest motokár a pět motokár se nabíjí, aby byla zajištěna nepřetržitý provoz dráhy. Profil tratě je nenáročný a vhodný pro začátečníky i zkušené jezdce. Zelenou barvou ve směru šipky je vyznačena ideální stopa motokáry pro dosažení nejlepšího času na dráze.

Motokára má 10 rychlostí, děti začínají na rychlosti 4 (Speed ​​4), dospělí začínají na rychlosti 7 (Speed ​​7) a po dosažení stanoveného času na kolo se rychlost automaticky zvyšuje na vyšší úroveň. Během závodu je jezdcem k dispozici na volantu tlačítko TURBO, které je po stisknutí aktivní během pěti sekund, pak se musí 40 sekund dobíjet. Doporučuje se proto používat ho v úsecích na dráze při najyššej rychlosti motokáry. Na volantu si jezdci také sledují svůj aktuální čas posledního kola a po dosažení potřebného času na zvýšení rychlosti se automaticky na displeji volantu zobrazí informace o změně úrovně rychlosti.

V prostorách centra je také restaurace (salonek i banketová místnost s audiotechnikou, projektorem a flipchartem) s klimatizací a samostatnými toaletami i šatnou. Ideální prostředí např. pro teambuildingové akce. Rezervace na jednotlivé jízdy není nutná, ale pokud je zájem o rezervaci a pronájem celé dráhy se všemi motokárami na hodinu a více, je třeba kontaktovat recepci centra na telefonním čísle +421 32 640 15 89.Nejčastější otázky o atrakci Volt Racing center

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3