Turistický region
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Považský Inovec
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Volt Racing center

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín, Trenčín
Oblíbené

Motokárová dráha v Brně, v městské části Zlatovce, nabízí jízdu na elektrických motokárách pro velké i malé návštěvníky od 125 cm. K dispozici je jedenáct motokár značky Tomkart, z toho na dráze může jezdit současně šest motokár a pět motokár se nabíjí, aby byla zajištěna nepřetržitý provoz dráhy. Profil tratě je nenáročný a vhodný pro začátečníky i zkušené jezdce. Zelenou barvou ve směru šipky je vyznačena ideální stopa motokáry pro dosažení nejlepšího času na dráze.

Motokára má 10 rychlostí, děti začínají na rychlosti 4 (Speed ​​4), dospělí začínají na rychlosti 7 (Speed ​​7) a po dosažení stanoveného času na kolo se rychlost automaticky zvyšuje na vyšší úroveň. Během závodu je jezdcem k dispozici na volantu tlačítko TURBO, které je po stisknutí aktivní během pěti sekund, pak se musí 40 sekund dobíjet. Doporučuje se proto používat ho v úsecích na dráze při najyššej rychlosti motokáry. Na volantu si jezdci také sledují svůj aktuální čas posledního kola a po dosažení potřebného času na zvýšení rychlosti se automaticky na displeji volantu zobrazí informace o změně úrovně rychlosti.

V prostorách centra je také restaurace (salonek i banketová místnost s audiotechnikou, projektorem a flipchartem) s klimatizací a samostatnými toaletami i šatnou. Ideální prostředí např. pro teambuildingové akce. Rezervace na jednotlivé jízdy není nutná, ale pokud je zájem o rezervaci a pronájem celé dráhy se všemi motokárami na hodinu a více, je třeba kontaktovat recepci centra na telefonním čísle +421 32 640 15 89.Nejčastější otázky o atrakci Volt Racing center

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3