Turistický region
Nízke Tatry, v Tatrách, Stredné Slovensko, Horehronie, Chopok, Chopok Juh, Banskobystrický kraj, Veporské vrchy
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Ski Tále

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Tále
Oblíbené

Nadmořská výška: 660 - 870 m.n.m.

Rekreační, turistické a známé lyžařské středisko v podhůří Nízké Tatry, v katastru Obree Horná Lehota, cca 17 km od města Brezno, pod jižními svahy Chopku. V nabídce na svazích je 6 vleků s kapacitou 4 110 osob / hod., Sjezdové tratě všech stupňů obtížnosti s celkovou délkou 2,77 km, které jsou i uměle zasněžované, a snowtubing s vlastním vlekem. Během večerního lyžování (pátek - sobota) jsou k dispozici 3 lyžařské vleky a délka tratí 1,5 km.

Mapa lyžiarskych tratí v Ski Tále.

V případě dostatečného množství přírodního sněhu jsou v provozu i běžkařské tratě a to na golfovém hřišti Gray Bear běžecký okruh v délce 4 km a na golfové Akademi Little Bear 1 km dlouhý okruh. Večerní běžkování (pátek - sobota) je možné na 1 km uměle osvětleném okruhu Little Bear v čase 18:00 - 21:00 hod.

Mapa bežeckej trate

Středisko má v nabídce i lyžařskou a snowboardovou školu, půjčovnu sportovních potřeb, ski servis, restauraci a ubytování. Skibus Horehronie jezdí většinou v mesiachoch prosinec - březen o víkendech a denně během zimních a jarních prázdnin. Pro více info o cenách viz ZDE.Nejčastější otázky o atrakci Ski Tále

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3