Turistický region
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Prešovský kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

TrickLandia Starý Smokovec

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Starý Smokovec
Oblíbené

Galerie ve Starém Smokovci v blízkosti autobusové zastávky. Její prostory jsou místem, kde je možné zažít fantastické putování Slovensku v galerii trick-artu a optických iluzí. Trickart je umění, které vytváří vizuální iluze postavené na zobrazování předmětů jakoby opravdu existovaly. Ve skutečnosti se však jedná jen o dvourozměrné kresby. Zábavná a vzrušující hra mezi umělcem a návštěvníkem.

V prostorách galerie TrickLandu o rozloze 500 m2 najdeme např. náměty Slovenská lidových pověstí, pohádek nebo reálie obcí a zámků Slovenska (např. Vlkolinec, Dunajec, Bojnický zámek a jiné), spolu 24 atrakcí. Ty obsahují 15 trick-artových obrazů, rozšířenou (Augmented) realitu, antigravitační místnosti, nejkrásnější zrcadlové bludiště ve střední Evropě a jiné. A dokonce, při správném umístění fotografa, se návštěvníci mohou stát na fotce součástí obrazu a umění.

Pro zajímavost - na výstavbu galerie bylo použitých 6m3 dřeva a 9600 šruobov / vrutů; na obrazy se spotřebovalo téměř 2000 sprejů; v zrcadlovém království se nacházejí zrcadla s plochou více než 200 m2 a a celém projektu se pracovalo přesně rok a odpracovali se spolu 9600 hodin. Prohlídka galerie trvá 45 - 60 min. Pro více informací o otevírací době a cenách vstupů viz TU.Nejčastější otázky o atrakci TrickLandia Starý Smokovec

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3