Turistický region
Nízke Tatry, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Vodní park Bešenová

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Bešeňová
Oblíbené

Vodní park Bešeňová na okraji stejnojmenné obce, cca 12 km od města Ružomberok. Horké prameny geotermálních vod v Bešeňové vyvěrající z hloubky 1987 m, s teplotou 60,5°C, příznivě působí na pohybové a dýchací ústrojí, mají příznivé kosmetické účinky a pomáhají i při léčbě urologických problémů. A díky prvku lithiu se pozitivní účinky termální vody projeví i na naší psychice.

Vodní park nabízí návštěvníkům Bazény (termální, celoroční a letní s teplotou vody v rozmezí 26 - 40°C), Tobogány (letní a celoroční), Letní atrakce (raftování, bublina, potápění, vodní sopka) aa Stan zábavy s bazénem s mořskými vlnami , dětským bazénem s vodními atrakcemi (vodní kbelíky, skluzavky, stříkačky, vodopád a jiné), bazénem s pozvolným vstupem připomínajícím skutečný šum moře as tobogánových věží se šesti tobogány s jízdou v nejdelším tobogánu (212 m) na Slovensku.

Součástí vodního parku je i Wellness & Spa, které sestává: holisticky zaměřené wellness (HARMÓNIA - wellness & spa), které nabízí propojení 4 elementů života a liptovské přírody prostřednictvím březových stromů, Bešeňovské jeskyně s nekonečnými vodopády a velkolepým Saunovým dómem a novou tichou zónou, suché nebo parní sauny a procedury, saunové rituály (metličkovanie, noc saunových rituálů a denní saunové rituály).

Stravování v areálu vodního parku zajišťují letní a celoroční bary a restaurace a k dispozici jsou i obchody Tatry Motion, které nabízejí návštěvníkům široký sortiment oblečení a suvenýrů z liptovského regionu. Ubytovat se je možné v tříhvězdičkovém Hotelu Bešeňová a čtyřhvězdičkovém Hotelu Galeria Thermal, které mají v nabídce výhodné akční balíčky zahrnující i neomezený vstup do vodního parku. Bezplatné parkování je zajištěno u areálu vodního parku. Pro více info o vstupním a slevách vodního parku viz ZDE. Vodní park Bešeňová je dokonalou volbou i pro školní výlety, letní tábory a teambuildingy.Nejčastější otázky o atrakci Vodní park Bešenová

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3