Navigovat do místa
Hotel Akvamarín
Bešeňová 277
034 83 Bešeňová
Turistický region
Nízke Tatry, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy

Pobyt v novém, moderním hotelu s neomezeným vstupem do vodního parku, skipasy a lanovkami v ceně

Zařízení je momentálně vyřazeno z naší nabídky!
Oblíbené
Délka pobytu od 1 noci
Možnosti stravování snídaně, polopenze
Datum platnosti pobytu do neobmedzená platnosť
Poloha Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Bešeňová
Cena
od 0,- /noc/osoba
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Typ: pobyt Počet zobrazení: 114710×

Ubytování se snídaní pro děti do 12 let ZDARMA 02.04.2024 - 16.06.2024 (poslední den check-out)

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou se svou rodinou přímo ve vodním parku Bešeňová! Kromě ubytování v resortním hotelu, kvalitní gastronomie a neomezených vstupů do vodního parku Bešeňová nyní navíc pobyt pro děti do 12 let zdarma. Pro váš maximální zážitek vám za každou noc přibalí skipasy, lístky na lanovky a vstupy do vodních parků Tatralandia a Bešeňová. Sbalte své kufry a užijte si dovolenou se vším všudy.

Podmínkou uplatnění nabídky je jedna plně platící dospělá osoba na pokoji. Dítě má nárok na ubytování, snídani, vstupy do vodního parku a wellness grátis. Všechny ostatní služby má možnost využívat dle aktuálně platného ceníku. Nabídka je platná pro děti do 12 let na jednom pokoji v závislosti na maximální kapacitě pokoje.

Dovoľujeme si Vás informovať a prevádzke Vodného parku Bešeňová v nasledujúcich týždňoch:

MÁJOVÉ SVIATKY – 01.05. - 05.05.2024 a 08.05.2024

 • v prípade priaznivého počasia (nad 15°C) budú okrem celoročných bazénov v prevádzke aj nerezové bazény s čírou vodou v letnej časti areálu: Detský bazén (B9), Plavecký bazén (B10), Divoká rieka (B11), Dopadový bazén s toboganmi a šmýkačkou (B12) a Relaxačný bazén Mara (B13);
 • prevádzková doba Vodného parku Bešeňová:
 • 01.05. – 04.05.2024 a 08.05.2024: od 10:00 hod. do 21:00 hod. vrátane stanu zábavy a wellness
 • 05.05. – 07.05.2024: do 20:00 hod.

PLÁNOVANÁ ODSTÁVKA HALY ÁTRIUM

Na obdobie od 27.05.2024 predbežne do 13.06.2024 (vrátane) je naplánovaná odstávka bazénovej haly Átrium s bazénmi B14, B15, B16. Počas odstávky budú pre návštevníkov vodného parku sprístupnené nerezové bazény Divoká rieka (B11), Dopadový bazén s toboganmi a šmýkačkou (B12) a Relaxačný bazén Mara (B13). Stan zábavy s bazénom s vlnami, detským bazénom a toboganmi bude počas odstávky v prevádzke od 10:00 hod.

Navigovat do místa
Hotel Akvamarín
Bešeňová 277
034 83 Bešeňová
Turistický region
Nízke Tatry, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy
Tento pobyt je součástí nabídky zařízení:
Hotel Akvamarín **** Bešeňová

Hotel Akvamarín Bešeňová

Informace o pobytu

 • nový Kids friendly koncept hotela je šitý na mieru pre rodiny s deťmi, ktoré túžia prežiť nezabudnuteľnú dovolenku na Liptove
 • komfortné a priestranné rodinné štúdiá a apartmány s kuchynkou
 • celodenná zábava vo vodnom parku Bešeňová - v bazénoch, na toboganoch alebo pri animáciách, oddych v saunovom svete Harmónia
 • detské aktivity priamo v priestoroch hotela: animačný program (počas letnej sezóny a prázdnin), biliard, game room (air hockey, moto trenažér), detské kino s rozprávkami, Xbox s hrami, detský kútik
 • detský inventár k zapožičaniu na recepcii (detská vanička, nočník, stupienok, redukcia na WC, ohrievač fliaš a iné)
 • v letnej sezóne: nafukovací skákací hrad pri termálnom bazéne, preliezky v exteriéri, Bike storage room - úschovňa bicyklov, stolný tenis
 • zapožičanie športových potrieb, spoločenských hier a kníh na recepcii
 • detský kútik pri recepcii na prízemí hotela

Pobyt zahrnuje

 • ubytování přímo v areálu vodního parku
 • snídaně (při zakoupeném pobytu se snídaní) nebo večeře (při zakoupeném pobytu s polopenzí)
 • privátní bazén s termální vodou
 • neomezené vstupy do vodního parku Bešeňová během celého pobytu (platí v den příjezdu i v den odjezdu)
 • benefit k vašemu pobytu – jednorázový vstup do saunového světa Harmonie (počet vstupů = počet nocí, možnost využít v den příjezdu nebo v den odjezdu)
 • bezplatné parkování
 • WiFi připojení na internet

EXTRA SLUŽBY V CENĚ POBYTU:

 • JARO / LÉTO / PODZIM 2024: lístky na lanovky a vstupy do vodních parků v ceně pobytu v termínu od 21.04. do 30.11.2024 (poslední den check-out). Nabídka neplatí pro příjezdový den (check-in) a počet lístků se rovná počtu nocí během pobytu. Lístky jsou nepřenosné a v daný den lze využít zároveň lístky na lanovky v Jasné nebo ve Vysokých Tatrách a také vstupy do jednoho z vodních parků Tatralandia nebo Bešeňová, během aktuální provozní doby.

Využití lístků na lanovky nebo vstupů do Tatralandie během pobytu je podmíněno registrací do Gopassu. Pokud ještě nejste členem Gopassu, udělejte si jednoduše registraci předem před nástupem na pobyt nebo o ni požádejte na recepci hotelu během check-in. V případě zájmu o vydání Gopass karty u check-in, její vydání bude na místě zpoplatněno částkou 2 €. Pokud už Gopass máte, vezměte si ho na dovolenou s sebou, protože vám odemyká veškeré slevy a benefity během pobytu.

Ceník - Příplatky

Platí se na místě při příjezdu na recepci.

 • místní poplatek 1,50 € / osoba / noc (osoby osvobozené od daně: děti do 6 let, držitelé průkazu fyzické osoby s těžkým zdravotním postižením a držitelé průkazu fyzické osoby s těžkým zdravotním postižením s potřebou průvodce)
 • Věrnostní karta GOPASS na recepci hotelu nebo v infocentru. Na kartu GOPASS lze nakupovat v e-shopu, lístky na lanovky i vstupenky do aquaparku, hotelové pobyty a mnohé další služby ve střediscích.

Důležité informace

 • Parkování: Parkování na hotelovém parkovišti zdarma.
 • Internet: WiFi připojení v celém hotelu zdarma.
 • Zvířata: Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Check in / Check out: 15.00 hod. / 10.00 hod.
Dovoľujeme si Vás informovať o úprave prevádzky lanových dráh v horských strediskách TMR z dôvodu pravidelnej technickej údržby lanových dráh, ktorá sa realizuje po skončení hlavnej sezóny.
 
NÍZKE TATRY:

JASNÁ – Chopok:
 • denná prevádzka strediska skončila v nedeľu 14.4.2024;
 • víkendová prevádzka strediska začína v sobotu 20.4.2024 a vybrané lanovky budú k dispozícii v čase od 08.30 - 15.00 hod.
VYSOKÉ TATRY:

Starý Smokovec:
 • do 18.4.2024 vrátane je pozemná lanovka mimo prevádzky;
 • od soboty 19.4.2024 začína denná prevádzka.
Tatranská Lomnica:
 • denná prevádzka strediska skončila v nedeľu 14.4.2024;
 • vybrané lanovky budú v prevádzke počas víkendov 20.04. - 21.04., 27.04. - 28.04. a 18.05. - 19.05., ako aj v období od 01.05. - 08.05.2024;
 • denná prevádzka lanoviek začína od 23.05.2024.
Štrbské Pleso:
 • lyžiarska sezóna skončila v nedeľu 14.04.2024. Od 15.04. do 21.04.2024 je sedačková lanovka na Solisko v prevádzke len pre peších turistov.
 • lanovky budú premávať v období od 01.05. – 08.05.2024 vrátane, a následne až do 02.06.2024 len počas víkendov (sobota – nedeľa).
 • denná letná prevádzka lanoviek začína 08.06.2024.

Začiatok letnej sezóny sa blíži a rezort Bešeňová pripravil pre návštevníkov vodného parku aj hotelových hostí VI. ročník BEŠEŇOVÁ SUMMER OPENING 2024, ktoré sa uskutoční v sobotu 22.6.2024.

Privítajte letnú sezónu zábavou na všetkých bešeňovských atrakciách v príjemnej pohodovej atmosfére. Môžete sa tešiť na bohatý sprievodný program počas celého dňa, ale aj na večerné vystúpenie kapely Chilli Fellaz.

Zavŕšením večerného programu bude koncert legendárnej slovenskej kapely IMT SMILE.

V prípade dopytu o pobyt v Hoteli Akvamarín si môže klient rezervovať ubytovanie bez vstupu na koncert IMT Smile alebo balík so vstupom na koncert IMT Smile. 

Dárkový poukaz můžete darovat těmito způsoby:
1.png
Pro konkrétní pobyt a termín

Vyberete si z naší nabídky konkrétní pobyt a datum.

(Při objednání pobytu nám do poznámky uveďte, že máte zájem o dárkový poukaz.)

2.png
Na konkrétní pobyt bez termínu

Vyberete si z naší nabídky konkrétní pobyt a termín bude otevřen v rámci platnosti pobytu. Obdarovaný nás kontaktuje a vybere si termín sám.

(Při objednání pobytu nám do poznámky uveďte, že máte zájem o dárkový poukaz.)

3.png
Na určitou částku - DOPORUČUJEME (nejvíce prodávané)

Poukaz je bez výběru konkrétního pobytu a na jakoukoli částku.

Například v hodnotě 200 € a tak si obdarovaný vybere pobyt do 200 €, případně si vybere dražší pobyt a doplatí rozdíl.

Nový, moderní ubytovací komplex Hotel Akvamarín Bešeňová **** je situován v krásném prostředí Liptova, v obci Bešeňová, přímo v areálu vodního parku. Svým hostům nabízí hotelové služby na vysoké úrovni, komfortní ubytování, restauraci s lobby barem, privátní venkovní bazén a možnost celoročního koupání v areálu plném zábavy a relaxu pro malé i velké, ve Vodním parku Bešeňová (venkovní a vnitřní bazény, rozsáhlá ODDECHOVÉ-relaxační zóna , jedno z největších největších wellness & spa center na Slovensku a různé druhy masáží).

Ubytování je v prostorných moderně zařízených apartmánech a dvoulůžkových pokojích / studiích. Pro soukromí hotelové hosty je připraven privátní venkovní bazén a pro ještě větší komfort klimatizace a kuchyňský kout na každém pokoji, které jsou svou prostornou velikostí vhodné i pro čtyřčlenné rodiny. K vybavení každého pokoje patří dále úložný prostor, TV / SAT a telefon, bezplatné WiFi, sociální zařízení (sprchový kout, fén, toaleta), prostorná ložnice s pohodlným gaučem, chladnička, kuchyňský kout, tea set (konvice a čaj) a balkon nebo terasa s výhledem do vodního parku nebo okolí.

Stravování je v designové hotelové restauraci Zafír, kde je možné vychutnat si speciality šéfkuchaře. K dispozici je i Lobby bar, ve kterém mísí chutné koktejly. Snídaně a večeře jsou podávány formou teplých a studených bufetových stolů. V areálu vodního parku jsou dále k dispozici celoroční i sezónní letní bary a restaurace.

Ve vodním parku Bešeňová na váš čeká 18 letních bazénů. Součástí celoročně otevřeného areálu je osm venkovních bazénů s termální vodou (26 - 39 ° C), 5 venkovních bazénů s čirou ohřívanou vodou (24 - 37 ° C) a 4 vnitřní bazény s ohřívanou vodou (27 - 39 ° C). Samozřejmě nechybí různé vodní atrakce jako nejdelší tobogán na Slovensku, 30 metrů vysoká tobogánových věž, umělé vlnobití, 220 metrů dlouhá divoká řeka, či potápění v pirátské lodi a mnoho jiných atrakcí.

A nechybí ani holisticky zaměřený wellness s důrazem na péči těla, duše a mysli, který je zdrojem nové energie pro každého, a nový wellness & spa, který nabízí propojení 4 elementů života a liptovské přírody prostřednictvím březových stromů, Bešeňovské jeskyně s nekonečnými vodopády a velkolepým saunovým dómem a novou tichou zónou. Vychutnejte si klidné chvíle v příjemném prostředí a načerpejte novou energii.

Recenze uživatelů

10,0vynikající
Super hotel Slovensko Petr - 15.5.2024
10 ubytování
7.5 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 12.05 - 13.05.2024
Počet dospělých / dětí: 2/2
plusy: Všechno bylo krásné
mínusy: Nic
10,0vynikající
Hodnocení pobytu Slovensko Udo - 13.5.2024
10 ubytování
7.5 stravování
7.5 personál
7.5 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 08.05 - 11.05.2024
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Již při prvním vstupu do hotelu velmi milé a upřímné vystupování recepčních. Snídaně velmi bohaté, chutné. Vzorná péče o čistotu stolu, pozorný obsluhující personál. Příjemné ubytování na pokoji.
mínusy: Potíže při platbě pobytu, později vyřešeny.
9,0vynikající
Slovensko Miroslava - 7.5.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 28.04 - 30.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/2

Nejčastější otázky o pobytu Pobyt v novém, moderním hotelu s neomezeným vstupem do vodního parku, skipasy a lanovkami v ceně

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3