Navigovat do místa
Hotel Senec Lake & Aqua Resort **** Slnečné jazerá - Sever
903 01 Senec
Turistický region
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Bratislavský kraj, Slnečné Senecké jazerá

Hotel Senec

Oblíbené
Poloha Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Senec, Senec
Zavolejte nám - +421 2 21 02 57 57
Počet zobrazení: 80677×

Akční pobyty

Navigovat do místa
Hotel Senec Lake & Aqua Resort **** Slnečné jazerá - Sever
903 01 Senec
Turistický region
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Bratislavský kraj, Slnečné Senecké jazerá

Congres & Family hotel se nachází u areálu Aquaparku Senec, bazény, sauny

O ZAŘÍZENÍ

Hotel Senec **** LAKE Resort spolu s Hotelem Sitno v Štiavnických vrších a Atrium Hotelem v Novém Smokovci, patří do slovenské hotelové aliance TRINITY Hotels & Resorts. Hotel Senec je situován přímo na břehu Slunečních jezer je moderně vybavený rodinný hotel s rozsáhlým kongresovým a sportovním zázemím a přímým propojením na známý Aquapark Senec s množstvím vodních atrakci a exotickým Sai wellness centrem. V atraktivním sportovním areálu se nachází venkovní bazén, dětské hřiště, tenisové a squashové kurty, soukromá hotelová pláž, hřiště na plážový volejbal, minigolf, královský šachy či poolbar s posezením a občerstvením. Kromě sportovišť se zde nacházejí i různé travnaté plochy a loděnice, kde je možné reabsolvovať další aktivity jako lukostreľbau slack-line, překážkové dráhy a mnoho dalších. Dokonalý relax nabízí aquapark s bazény a vodními atrakcemi as krytou plaveckou halou Swim aréna Senec, který se nachází jen 50 m od hotelu a Sai wellness Senec a 4 Elements Day Spa, který nabízí výběr procedur založených na udržování vitality se zaměřením na rovnováhu čtyř živlů: voda, země, vzduch a oheň. K dispozici jsou dále vnitřní dětský svět MiniMe, soukromá hotelová kinosál Media Tro a prostory GameZone. Špičkové služby, množství doplňkových služeb a stylově zařízené pokoje a apartmány s výhledem na jezero uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Koncept babyfriendly hotelu a neomezená zábava v Aquaparku splňuje všechny předpoklady relaxu, zábavy a zážitků nejen pro malé, ale i velké návštěvníky.

Okolí hotelu nabízí řadu příležitosti na procházky, cyklistika či bruslení a během letní sezóny zde zažijete pravou přímořskou atmosféru s tóny živé hudby a vůní grilovaných specialit všude kolem. Areál Slunečních jezer nabízí široké možnosti trávení volného času. Během léta je to nejnavštěvovanější rekreační středisko na Slovensku, které je početně vyhledávané i zahraničními turisty. Velkým lákadlem Slunečních jezer jsou také bohaté hudebně-zábavné akce, pořádané během letní sezónypriamo v areálu. Jen 30 km vzdálený hotel od Bratislavy poskytuje ideální podmínky pro rodinnou dovolenou, ale i pracovní setkání, a dostupný prostor pro dokonalý odpočinek a relax.

UBYTOVÁNÍ

Hotel poskytuje pohodlné ubytování v 80 klimatizovaných dvojlôžkových a rodinných pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 206 osob. Komfort ubytování znásobuje zamykání pokojů elektronickou kartou, se kterou je možné platit v celém areálu. Standardním vybavením pokojů je koupelna se sprchou nebo vanou, toaleta, vysoušeč vlasů, balkon, mini bar, trezor, LCD televizor se satelitním HD příjmem, telefon s možností přímé volby, bezplatné WiFi připojení na internet.

POLOHA


Hotel přímo na břehu Slunečních jezer, v klidné lokalitě, 50 m od Aquaparku Senec, jen 30 km od Bratislavy.

PŘÍSTUP K HOTELU

Město má velmi dobrou dopravní polohu, nedaleko prochází dálnice D1 Bratislava - Žilina a přímo městem prochází železniční trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relativně blízko se nachází také letiště M. R. Štefánika v Bratislavě (30 km) a hraniční přechody do Rakouska a Maďarska.

STRAVOVÁNÍ

Hotelové restaurace Mirror a Meeting s letní terasou nabízejí kulinářské speciality české a mezinárodní kuchyně. Stravování je zajištěno formou bufetových stolů (snídaně) nebo výběrem z jídelního lístku (oběd / večeře). K dispozici i Wine, Coffe & Tea bar se dvěma bowlingovými dráhami a možností rezervace soukromé části s krásným výhledem na jezero, Pool bar s občerstvením i kulinářské studio Foodie, kde si pod vedením šéfkuchaře mohou hosté připravit občerstvení a získat tak nové kuchařské dovednosti.

TYPY POKOJŮ

 • Rodinný pokoj s balkonem
  6 prostorných pokojů tvořených dvou dvoulůžkových pokojů propojených dveřmi. Všechny pokoje jsou maximálně variabilní s možností spojit nebo oddělit postele. Vybavení "2x klimatizace s regulací (během letní sezóny), 2x koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, 2x zabudovaný vysoušeč vlasů, 2x LCD televizor se satelitním HD příjmem (všechny SK + CZ kanály), 2x minibar, 2x trezor, 2x telefon s přímou volbou, 2x bezplatné vysokorychlostní WiFi i LAN připojení na internet, 2x bezpečnostní zámkový kartový systém, 2x kvalitní 3D ortopedické matrace zárení
 • Komfortní dvoulůžkový pokoj s přistýlkami
  Na výběr jsou pokoje s balkonem nebo bez balkonu. Všechny pokoje jsou maximálně variabilní s možností spojit nebo oddělit postele (ortopedické matrace zárení, přistýlka formou rozkládacího gauče se šířkou 140cm). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, LCD televizorem se satelitním HD příjmem, minibarem, trezorem, telefonem a bezplatným vysokorychlostním WiFi a LAN připojením na internet.
 • Komfortní dvoulůžkový pokoj
  Na výběr jsou pokoje s balkonem nebo bez balkonu. Všechny pokoje jsou maximálně variabilní s možností spojit nebo oddělit postele (ortopedické matrace záření). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, LCD televizorem se satelitním HD příjmem, minibarem, trezorem, telefonem a bezplatným vysokorychlostním WiFi a LAN připojením na internet.
 • Apartmány s balkonem
  Útulný a komfortní apartmán disponuje oddělenou ložnicovou částí se dvěma pevnými lůžky (ortopedické matrace záření). V obývací části je možnost využití dvojprístelky, která je formou rozkládacího gauče širokého 140 cm. Ve dvou apartmánech se také nachází kuchyňský kout. Pokoje mají vlastní, velkou terasu, resp. balkon s výhledem na jezero a do hotelového areálu. Apartmány jsou vybaveny koupelnou s vanou a dvěma umyvadly, vysoušečem vlasů, LCD televizorem se satelitním příjmem, minibarem, trezorem, telefonem a bezplatným WiFi a LAN připojením na internet.

UŽITEČNÉ INFORMACE

PARKOVIŠTĚ

Parkoviště neplacené, nehlídané.

VYBAVENÍ HOTEL SENEC ****

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Hotel s výbornou polohou přímo na břehu Slunečních jezer je ideální volbou pro rodinnou dovolenou. Moderně vybavený rodinný hotel s nadstandardními službami, rozsáhlým sportovním zázemím a přímým propojením s Aquaparkem Senec s množstvím vodních atrakci a exotickým Sai wellness centrem. Pro všechny hosty je neomezený vstup do Aquaparku Senec zdarma. Nositel certifikátu Unie mateřských center "Zařízení přátelské k dětem a rodinám".
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • výborná poloha
 • babyfriendly hotel
 • vnitřní dětský svět MiniMe o rozloze 300 m2
 • kulinářské studio Foodie
 • hotelová kinosál MediaTro
 • slovenská a moderní gastronomie v prostorných restauracích Mirror a Meeting s letní terasou
 • 4 Elements Day Spa
 • interaktivní herna Game Zone
 • Aquapark Senec (cca 50 m)
 • Saiwellness Senec (cca 50 m)
 • atraktivní sportovní areál s venkovním bazénem


10,0vynikající
Šťastné dieťa a rodičia s ním Slovensko Lenka - 16.4.2024
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 10.04 - 12.04.2024
Počet dospělých / dětí: 2/1
plusy: Veľmi sa mi páčil Baby friendly prístup na všetkých urovnaich, technické zabezpečenie ( dvere, schodík k umývadlu, pribory ...) ľudský pristup - každý kto nás stretol bol milý k nám i dieťaťku. A to vytvára fantasticku atmosferu. Synček sa vyhral a tešil sa veľmi koľko hračiek a aatrakcii môže skušať. Prepojenie s vyšantením sa vo vode je úžasné. Môžeme len odporučiť a určite sa vrátime.
mínusy: nemám čo vytnúť
10,0vynikající
Slovensko Tomáš - 5.12.2023
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 01.12 - 03.12.2023
Počet dospělých / dětí: 2/0
9,0vynikající
Slovensko Martin - 22.7.2023
7.5 ubytování
10 stravování
7.5 personál
7.5 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 15.07 - 20.07.2023
Počet dospělých / dětí: 2/2
10,0vynikající
Slovensko Jarmila - 4.7.2023
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 30.06 - 02.07.2023
Počet dospělých / dětí: 2/1
10,0vynikající
prostredie hotela vhodné pre detí,dostupnosť všetkých služieb hotela na vynikajúcej úrovni. Slovensko Anna - 4.3.2023
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 27.02 - 02.03.2023
Počet dospělých / dětí: 2/2
plusy: Ústretoví a milí zamestnanci. Animačný program , Animátori boli super.
mínusy: Všetko bolo ok.
10,0vynikající
Príjemné prostredie, milý personál, úžasné prostredie pre deti Slovensko Katarína - 14.12.2022
7.5 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 09.12 - 11.12.2022
Počet dospělých / dětí: 2/0
10,0vynikající
Slovensko Michal - 8.8.2022
7.5 ubytování
7.5 stravování
10 personál
7.5 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 01.08 - 04.08.2022
Počet dospělých / dětí: 2/1
10,0vynikající
Super hotel Senec Slovensko Josef - 6.9.2017
7.5 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 02.09 - 03.09.2017
Počet dospělých / dětí: 4/0
plusy: Bez ohledu na to,že jsme na hotelu Senec pobyli pouhé dva dny,byl jsem já i moji kolegové spokojeni po všech stránkách.
mínusy: Doporučuji,aby uklízečky včas zkontrolovaly minibar,neboť v našem minibaru bylo rozpité víno,které nám vzápětí recepční vyměnila.
10,0vynikající
Boli sme veľmi spokojny Slovensko Michaela - 9.12.2016
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 02.12 - 04.12.2016
Počet dospělých / dětí: 2/0
plusy: Veľmi milý personál a čistota kľudne prostredie
10,0vynikající
Slovensko Monika - 30.8.2016
10 ubytování
10 stravování
10 personál
10 čistota
10 okolí
10 Poloha
10 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 25.08 - 28.08.2016
Počet dospělých / dětí: 2/3
plusy: všetko
9,0vynikající
Slovensko Edmund - 9.7.2016
7.5 ubytování
7.5 stravování
7.5 personál
7.5 čistota
7.5 okolí
7.5 Poloha
7.5 Poměr cena / kvalita
Navštívené v termínu: 03.07 - 07.07.2016
Počet dospělých / dětí: 1/1

Akční pobyty

Tradiční a oblíbený pobytový balíček nabízí relax a zábavu na břehu Slunečních jezer

hotel
Hotel Senec
Od 1 Noci
Snídaně
Ubytování, polopenze, vstup do bazénového a vitálního světa ...

Nejčastější otázky o zařízení Hotel Senec ****

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3