Navigovat do místa
Penzión Masarykov dvor
Vígľaš - Pstruša 339
962 02 Vígľaš
Turistický region
Stredné Slovensko, Podpoľanie, Banskobystrický kraj, Slovenské rudohorie, Pohronie, Poľana

Resort Masarykov dvor

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Detva, Vígľaš
Navigovat do místa
Penzión Masarykov dvor
Vígľaš - Pstruša 339
962 02 Vígľaš
Turistický region
Stredné Slovensko, Podpoľanie, Banskobystrický kraj, Slovenské rudohorie, Pohronie, Poľana

Kvalitné a cenovo dostupné ubytovanie pre rodinnú dovolenku

O ZAŘÍZENÍ

Moderní tříhvězdičkový penzion Masarykův dvůr se nachází v Podpoľanie, na okraji malebné obce Vígľaš. Je součástí jezdeckého a sportovně-rekreačního areálu, který byl vybudován a staví na tradicích svého "rodného kraje". Nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování, výbornou tradiční slovenskou kuchyni v restauraci a úžasné wellness, které je situováno v samostatné budově v rámci areálu. K dispozici je nerezový bazén s masážním vodopádem, vířivka, různé typy saun, tepidárium, solná jeskyně a další možnosti pro odpočinek a relax. Zrelaxovat a odpočinout se dá na Masarykově dvoře i při masážích, zábalech nebo baňkování a to vše v příjemné atmosféře, při svíčkách a s relaxační hudbou. Resort disponuje i velkou krytou jízdárnou s vlastními koňmi a jezdeckou školou pro ty, kteří koně dosud obdivovali jen pevně stojíce na zemi. V nabídce je i možnost pronájmu svatebního kočáru na svatbu či svatební focení. Dominantou nádvoří je pěkná vyhlídková věž a upravený areál s jezírkem, dětskými atrakcemi (vnější trampolíny, prolézačky či obří člověče nezlob se), pole, louky a v dálce krásně Slovenské Rudohoří. Návštěvníci si také mohou půjčit kolo a vydat se na cyklotoulky po okolí a vychutnat si krásy okolní Podpolianske přírody. Návštěvníci si mohou dopřát relax iu kulečníkovém stole, šipkách či stolním tenise. V areálu resortu se nachází také prodejna, ve které prodávají tradiční výrobky Podpoľaní a to mléčné výrobky přímo z dvora penzionu nebo z mlékárny Koliba z Hriňové jako sýry, jogurty, máslo, mléko, dále jsou zde v nabídce masné výrobky, čerstvé pečivo a další potraviny. A najdeme zde samozřejmě i dřevěné a různé jiné suvenýry z Podpolianske regionu. V areálu Masarykova dvora pravidelně organizují různé akce s průvodním programem pro všechny věkové kategorie. Nenapodobitelnou stavbou areálu je nejnovější dlouho očekávané a svým způsobem jedinečný pivovar. Resort Masarykův dvůr je prostě zárukou kvalitních služeb, což dokazuje i spokojenosti návštěvníků toho rázovitého a na zážitky bohatého Podpoľaní.

UBYTOVÁNÍ

Penzion nabízí pohodlné a stylové ubytování v hlavní budově, v podkrovní části penzionu, ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Možnost ubytovat se je i ve vedlejší budově, dependance, která se nachází přibližně 100 m od hlavní budovy penzionu. Každý pokoj je vybaven stylovým dřevěným nábytkem, stolem, klimatizací, židlemi, nočními stolky s nočními lampami, TV přijímačem se satelitním příjmem, telefonem, ledničkou, sociálním zařízením (umyvadlo, sprchový kout, WC), na chodbě je šatník. Celková kapacita hlavní budovy penzionu je 40 pevných lůžek a 19 přistýlek a dependance 44 lůžek a 6 přistýlek.

POLOHA

Resort se nachází hned při výjezdu z rychlostní silnice mezi dvěma vesnice Pstruša a Vígľaš, cca 40 km od Banské Bystrice a 20 km od města Zvolen.

PŘÍSTUP K HOTELU

Přímo u resortu se nachází autobusová zastávka a nedaleko, cca 20 min cesty pěšky, vlakové nádraží. K penzionu je výjezd z rychlostní silnice a hlavní silnice.

STRAVOVÁNÍ

Ve stylové restauraci penzionu s kapacitou 56 míst a krytou terasou s kapacitou 36 míst s výhledem na atraktivní prostředí jezdeckého areálu. V nabídce je bohatý sortiment tradičních Slovenská jídel, specialit kuchyně penzionu jakož i vydatné obědové a snídaňové menu. Všechna jídla jsou připravovány s důrazem na čerstvost a kvalitu použitých surovin. Příjemně posedět se dá při kávičce, drinku, kvalitním vínku nebo jiném chutném je možné v baru penzionu.

TYPY POKOJŮ

 • Dvoulůžkový pokoj v hlavní budově
  Pokoj vybavená dvojlůžkem - spojené nebo oddělené.
 • Apartmán v hlavní budově
  Apartmán vybaven dvěma lůžky. Obývací místnost lze alternativně zařídit i jako malou zasedačku resp. banketovou místnost.
 • Novomanželský apartmán
  Apartmán sestávající z ložnice se dvěma lůžky a obývací místnosti.
 • Imobilní apartmán s kuchyňkou
 • Dvoulůžkový pokoj v dependance
  Pokoj je vybaven dvoulůžkem - spojené nebo oddělené.
 • Třílůžkový pokoj v dependance
  Pokoj je vybaven třemi oddělenými lůžky.
 • Čtyřlůžkový pokoj v dependance
  Pokoj je vybaven čtyřmi oddělenými lůžky.
 • Rodinný pokoj v dependance
  Pokoj sestávající z ložnice se čtyřmi oddělenými lůžky a obývací místnosti.

UŽITEČNÉ INFORMACE

DÍTĚ ZDARMA

V sezónách balíčcích např. dítě do 6 let zdarma.

VYBAVENÍ RESORT MASARYKOV DVOR

NÁŠ NÁZOR NA ZAŘÍZENÍ
Pěkně upravený areál s dětskými atrakcemi a vlastní jízdárnou na okraji vesnice Vígľaš. Upravený interiér hotelu, restaurace s velkým výběrem jídel, pokoje jednoduše ale elegantně zařízené s masivním nábytkem v odstínech béžové a hnědé korespondují s tématikou venkova a jízdárny. Milý personál a výborně wellnes se saunou a s bazénem s vířivkou. Krásné prostředí, možnost výletů po okolí. Vhodné i pro rodiny s dětmi.
PROČ SI VYBRAT TOTO ZAŘÍZENÍ
 • krásné prostředí Podpoľanie
 • jezdecký a sportovně-rekreační areál
 • pohodlné a stylové ubytování
 • pěkný špičkově zařízený wellness s bazénem
 • výborná tradiční gastronomie
 • ochotný a milý personál
 • vhodné pro rodiny s dětmi
Pobyty

TIP
Akcia
od 1 604,83 Sleva 15 %
od 1 369,28 /noc/osoba

Nejčastější otázky o zařízení Resort Masarykov dvor

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3