Kamenný Mlyn - Vajarský
900 68 Plavecký Štvrtok
Turistický region
Západné Slovensko, Záhorie, Malé Karpaty, Bratislavský kraj, Záhorská nížina
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Bio koupaliště Kamenný Mlýn

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Malacky, Plavecký Švrtok
Oblíbené

Bio bazén Borovice se nachází v areálu Kamenného mlýn v Plaveckém Čtvrtku, mezi Stupava a Malacky. Ve stínu borovic typických pro tuto oblast nalezneme 80 m dlouhý bio bazén zcela bez chemikálií, který respektuje životní prostředí a především zdraví návštěvníků. Bazén je přírodně vyhřívaný a pracuje na bázi vlastního čištění vody, což zajišťují vodní rostliny ve filtrační části bazénu, zooplankton a prospěšné bakterie. Žijí v něm i jesetery, žáby, mloky nebo vodní šneky, které se spolu s rostlinami starají o dokonale vyvážený vodní ekosystém. Bio koupaliště tak spojuje výhody běžného bazénu s kvalitou vody v jezerech a přírodních plochách. Pro děti je k dispozici dětský bazének 5m x 5m s teplotou vody 30 stupňů C a různé atrakce jako hrad na skákání, trampolíny, houpačky, prolézačky a pískoviště.

Součástí areálu je hotelove ubytování, jezírko s rybkami, přírodní restaurace s terasou, plážová kavárna a hřiště na volejbal, plážový volejbal a minigolf. Zdarma je k dispozici také stolní tenis, badminton a softtenis. Při vstupu do areálu koupaliště návštěvník obdrží čipový náramek, kterým v areálu "platí". Vstup se psem do areálu bio bazénu je zakázán. Pro více info viz ZDE.

V nedávné minulosti na tomto místě stál zděný kamenný mlýn, o čemž svědčí nedaleko stojící ruina mlýna. Dnes zde výletníci najdou místo na kempování, hotelové ubytování, restauraci, bio koupaliště a sportovní vyžití.Nejčastější otázky o atrakci Bio koupaliště Kamenný Mlýn

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3