Turistický region
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Malé Karpaty, Bratislavský kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Golf Carpatia

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava IV, Bratislava - Záhorská Bystrica
Oblíbené

Městské tréninkové 9-jamkové golfové hřiště Carpatia v Záhorské Bystrici (městská část města Bratislava) je vhodné zejména na pravidelné tréninky. Má převážně rovinatý terén, umělé deprese, menší pískové bunkry, délku 1.916 m a plochu cca 200.000 m2. Vstup na hřiště je podmíněn zkouškou "Zelené karty", případně je možný v doprovodu trenéra, instruktora nebo zkušeného hráče.

Golfová akademie s rozlohou cca 50.000 m2 nabízí na menší ploše vše, co na velkém, zpravidla 9-, 18- nebo 27-jamkovém hřišti t.j. 300 m dlouhý Driving Range, (14 živých, zavlažovaných odpališť), 1x zavlažovaný Chipping area, 1x zavlažovaný putting zone a 1x pískový bunkr. Dětem je k dispozici dětský golfový klub. Dětské tréninky s profesionálními sportovci probíhají na hřišti v určitých vyhrazených dnech v týdnu.

Součástí golfového areálu jsou ClubHouse s bufetem a výhledem na Driving Range a tréninkové plochy, terasa s přestřešení a dlažbou a parkoviště s kapacitou 25 automobilů. Golfové centrum Carpatia je otevřeno v měsících březen - listopad podle světelných podmínek v tom kterém měsíci.


Nejčastější otázky o atrakci Golf Carpatia

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3