Kids House Bratislava

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava II, Bratislava - Ružinov

Dětské zábavně-sportovní centrum v Bratislavě nabízí množství atrakcí na ploše více než 1800 m2. Sídlo centra je mezi bratislavským letištěm a nákupním centrem Avion v budově Aircraft Sporthouse. Koncepce dětského centra je rozdělena na dvě hlavní části: zimní hry (pro starší děti) a letní hry (pro nejmenší děti). Při zimních hrách může každý návštěvník zastupovat svou zemi a k ​​dispozici jsou spouštění se z vrcholu zamrzlého ledovce, sáňkování na umělé trávě, které vede přes dva patra, a kaňonovité megabitka ve Fun Shooting Areně. Součástí Letních her jsou skluzavky, prolézačky, lezení a honičky, lego koutek, dráha s elektrickými autíčky, koutek plný barevných kuliček a úžasná skákací sportovní hala.

Pro milovníky kolektivních sportů je připravena sportovní aréna s hřištěm na fotbal, basketbal či florbal. V centru umí zrealizovat i různé oslavy a párty pro děti a teenagery. Filozofie Kids Housu je postavena na kombinaci top služeb animátorů, originálních scénářů oslav (párty v sborovém lese, párty v kouzelnické škole, disco párty, original Kids House párty), kombinace zážitku, pohybu a emocí.

Centrum, které je zastáncem zdravého životního stylu, nabízí kromě pohybu i výjimečný koncept zdravé kuchyně. Základem jsou čerstvé suroviny a jídla se připravují metodou SOUS-VIDE, která zachovává v jídlech nutriční hodnoty a přirozenou šťavnatost. K dispozici je v kuchyni i pultík pro děti, na kterém mají možnost vyzkoušet si přípravu těsta jako velcí kuchaři.
Kids House centrum je otevřeno celoročně sedm dní v týdnu od 10:00 do 20:00 hod. Parkování je zabezpečeně před centrem. Ceník Kids Housu.Nejčastější otázky o atrakci Kids House Bratislava

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3