Turistický region
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Malé Karpaty, Bratislavský kraj
Našli jste chybu nebo nám chcete doporučit novou atrakci

Questum - Escape Room Bratislava

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava II, Bratislava - Ružinov
Oblíbené

Zábavní centrum únikových místností v Bratislavě. Escape room nebo úniková místnost je nová interaktivní hra pro skupinku lidí a její cíl je jasný a jednoduchý, uniknout. Hráči jsou podrobeni různým hádankám, musí přijít na zajímavé spojitosti a nakonec najít to podstatné, cestu ven. Hned po vstupu do místnosti se hráčům spouští časový limit, ve kterém se musí dostat ven. A samozřejmě, že čas je jejich nepřítel a hraje proti nim.

V Questume si lze objednat jeden ze 4 scénářů: • Strašidelné příběhy socialismu - cesta do Leningradu a vyšetřování zločinu, jehož stopy vedou k záhadnému bytu. • Tajemství Nikola Tesly - pátrání po tajemství slavného fyzika Nikola Tesly. • Tajemné laboratoř - boj o svůj vlastní život, který se musí zvládnout do hodiny a • Prokletí Mayů - pokus přijít na to, co se stalo s jistým etnografie.

Vezměte tedy své známé, přátele, rodinu či kolegů a prožijte s nimi neopakovatelný zážitek v jednom z Escape místností zábavního centra Questum. Prostory centra je možné si pronajmout na pracovní teambuildingy nebo i na jiné příležitosti, a dokonce i jako tábor pro děti. Rezervace a ceny.Nejčastější otázky o atrakci Questum - Escape Room Bratislava

Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, skutečná délka cesty může být jiná.
které atrakce se nacházejí v blízkosti?
1
3